Robert Lewandowski pod obstrzałem zagranicznych mediów! „Jest katastrofalny”

Robert Lewandowski o meczu z Niemcami na EURO 2016

Robert Lewandowski o meczu z Niemcami na EURO 2016

Zagraniczne media krytykują Roberta Lewandowskiego

Europa, a nawet i cały świat śledzą sportowe rozgrywki na trwającym EURO 2016. Każdy mecz wiąże się z tym, że media biorą na tapetę najlepszego i najgorszego piłkarza spotkania. Ostatnio zmagania Polaków ochocze komentuje Russell Crowe. Aktor po meczu Polskiej Reprezentacji z Niemcami skrytykował Arkadiusza Milika. Ostatnio, po meczu z Ukrainą pokusił się o ogromne gratulacje dla naszych rodzimych zawodników i wyróżnił Kubę Błaszczykowskiego, który strzelił legendarnego gola.

Także zagraniczne media śledzą Polaków podczas Mistrzostw. Okazuje się, że dziennikarze nie są zadowoleni z gry Roberta Lewandowskiego!

Dla wielu Polska jest kandydatem na czarnego konia Euro 2016, ale jeśli naprawdę ma osiągnąć niesamowity wynik, to Robert Lewandowski musi zakończyć ten horror i odnaleźć formę z Bayernu Monachium – pisze portal Goal.com.

Faktem jest, że kapitan Reprezentacji Polski nie strzelił podczas EURO 2016 ani jednego gola, a przecież wszyscy tak bardzo na niego liczyli i nadal liczą.

Przeciwko Ukrainie Lewandowski miał lepsze okazje niż w poprzednich meczach, ale i tak ich nie wykorzystał. Obecność Arkadiusza Milika w ataku zdaje się tłamsić Lewandowskiego. Napastnik Ajaksu marnuje okazje i często spowalnia grę. To nie taktyka Adama Nawałki może szkodzić Lewandowskiemu, tylko jego partner – pisze Goal.com.

Również ESPN zwraca uwagę na gorszą formę napastnika Bayernu

Polska potrzebuje lepszej skuteczności Lewandowskiego, jeśli ma zajść daleko – brzmi tytuł tekstu. – Gdyby Polska była skuteczna, byłaby groźna. 1-0 z Ukrainą pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca w grupie, ale mogli i powinni wygrać wyżej.

Co ciekawe, polskie media są zdecydowanie bardziej przychylne dla Roberta niż zagraniczne. Od Sport.pl dostawał za kolejne mecze oceny (w skali 1-6) 4, 4 i 3 dopiero za mecz z Ukrainą, gdy zmarnował znakomitą sytuację.

Myślicie, że podczas kolejnego spotkania Robertowi uda się nadrobić straty i strzelić gola? Trzymamy kciuki! Przecież piłka ciągle jest w grze 😉

Zobacz: Russell Crowe komentuje mecz Polska-Ukraina na Twitterze! Tym razem napisał po polsku 

Robert Lewandowski pod obstrzałem zagranicznych mediów

Robert Lewandowski pod obstrzałem zagranicznych mediów

Robert Lewandowski pod obstrzałem zagranicznych mediów

Robert Lewandowski pod obstrzałem zagranicznych mediów


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×