Szukaj

Robert Lewandowski o konflikcie z Kubą Błaszczykowskim

Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski, fot. Akpa

Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski, fot. Akpa

Wczorajszy mecz Polska-Gruzja przyniósł kibicom mnóstwo pozytywnej energii, nie tylko ze względu na doskonały wynik 4:0, ale przede wszystkim na pojednanie Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego, którzy wpadli sobie w ramiona po zdobyciu ostatniej bramki.

Zobacz: Konflikt Lewandowski- Błaszczykowski zażegnany?

O konflikcie obu piłkarzy plotkowało się już od dawna. Relacja panów oziębiła się wtedy, kiedy Lewandowski w swojej biografii wspomina, że Kuba próbował go skłócić z managerem Cezarym Kucharskim. Sytuację pogorszyła sytuacja, kiedy to Robert objął stanowisko kapitana drużyny po kontuzji Błaszczykowskiego. Na szczęście dziś jest już wszystko poza nimi:

Wiele rzeczy, które przewijało się w mediach było wymysłami. Jesteśmy jednością. Niezależnie, kto jest na boisku, wszyscy idziemy w jednym kierunku. Póki co te gole nic nie dają poza imponującym bilansem. Satysfakcja będzie dopiero, kiedy każde kolejne bramki będą nam przynosiły zwycięstwa. Po wywalczeniu awansu będziemy mogli się cieszyć, że graliśmy nie tylko efektywnie, ale także efektownie – mówił Lewandowski

Zobacz: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Łukasz Fabiański i inni – zobaczcie, co powiedzieli po meczu [WIDEO]

Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, mecz Polska-Gruzja

Fotografia: AKPA

 


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×