Szukaj

Tak menadżer szantażował Lewandowskiego: „Za 20 mln będę krył, że jesteście z żoną oszustami”. Ujawniono nagranie

Robert Lewandowski, Cezary Kucharski

Robert Lewandowski, Cezary Kucharski

Robert Lewandowski oskarżył byłego menadżera o szantaż i próbę wyłudzenia 20 milionów euro. Sprawą zajęła się prokuratura, a Cezary Kucharski został zatrzymany. Teraz do sieci wyciekło nagranie z rozmowy piłkarza i jego byłego współpracownika. Czas na chwilę prawdy.

Cezary Kucharski, były menadżer i współpracownik Roberta Lewandowskiego, został aresztowany przez funkcjonariuszy Komendy Stołecznej Policji. Jest podejrzewany o kierowanie gróźb i szantażowanie piłkarza. Echa sprawy nie milkną, a do sieci właśnie wyciekły nagrania z rozmowy obu panów.

Robert Lewandowski i Cezary Kucharski: nagranie prywatnej rozmowy

Były menadżer Roberta Lewandowskiego został zatrzymany przez śledczych. Śledztwo dotyczy kierowania gróźb karalnych wobec „wybitnego polskiego piłkarza, byłego klienta i współpracownika zatrzymanego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 mln euro na rzecz Cezarego K.”.

W sieci pojawiło się nagranie z rozmowy obu panów. To w tej konwersacji padło słynne już 20 milionów euro za milczenie. Do spotkania miało dojść 6 stycznia w jednej z warszawskich restauracji. Portal Business Insider upublicznił nagranie z rozmowy dawnych współpracowników. Na początku Lewandowski pyta Kucharski o sumę, jaką podobno jest mu winny:

  • O jakiej my emocjonalnie mówimy kwocie?
  • To jest 20 milionów euro – odpowiada były menedżer – tyle jest jakby warty myślę twój spokój, nie?

Według Cezarego Kucharskiego pieniądze mu się należą za interesy, jakie prowadził w przeszłości z piłkarzem. Kwotę miał mu zasugerować dziennikarz Der Spiegel Rafael Buschmann.

Rafael był u mnie dwa razy. I wszystko czytał – mówił Kucharski.

Rafael Buschmann, to niemiecki dziennikarz, który jest autorem książki Brudna piłka. Z archiwum Football Leaks. Opisuje w niej nieznaną, ciemną stronę piłkarskiego świata i biznesów. To właśnie na łamach Der Spiegel Kucharski zarzucił  Robertowi oszustwa podatkowe.

Przedtem złożył zawiadomienie do urzędu skarbowego i domagał się od Lewego 39 milionów złotych, bo według jego opinii ten nieprawidłowo rozliczał się z przelewów na konto swojej firmy RL Management. Piłkarz stanowczo temu zaprzeczył i złożył pozew przeciwko byłemu agentowi, menadżerowi.

Na kwotę 20 milionów euro, która pada w rozmowie, Lewandowski zareagował jednoznacznie – jego zdaniem Buschmann nie ma pojęcia o biznesie, a o wszystkim miał usłyszeć z relacji Kucharski. W drugiej kolejności pada kwota 10 milionów. Sugerował ją byłemu agentowi Roberta Maik Barthel, z którym ten współpracował.

No to ja ci tylko mówię, skąd. Bo ja nie wiem, ile to jest. Maik powiedział 10 milionów euro, tak? – słyszymu na nagraniu.

Po tym stwierdzeniu Lewandowski wybucha śmiechem.

Dobrze, Maik. Następny argument. No to ja ci powiem, że kelner ci powiedział zero euro. To jest to samo. Czarek, przestań! – odpowiada piłkarz.

Potem wracają do sedna, czyli tego, za co Cezary Kucharski chce od Roberta Lewandowskiego pieniądze. W odpowiedzi słyszy, że pieniądze należą się byłemu menadżerowi za to, że do końca życia będzie krył piłkarza i jego żonę, Anne Lewandowską, że oszukiwali skarbówkę.

Co sądzicie o tej sprawie?


Robert Lewandowski obronił pracę magisterską

Robert Lewandowski obronił pracę magisterską

Klara i Robert Lewandowski

Klara i Robert Lewandowski

Robert Lewandowski i Laura

Robert Lewandowski i Laura

Dodaj komentarz

  • GośćMetze pisze:

    Trzeba jedno wiedzieć ten Poznaniak Lewandowski jest 183 dni w Niemczech i to przede wszystkim obowiązują go przepisy Niemieckie bo tam mieszka nie Polski. Nie może Lewandowski i Lewandowska mieć firmę, spółkę czy dochód lub byle gówno i zatajać dochód zagraniczny przed fiskusem Niemieckim – to że jest Polak nie znosi obowiązku że Niemiecki Urząd Skarbowy powinien wiedzieć o wszystkich dochodach Lewandowskich z Poznania i tu jest to właśnie oszustwo !!!
    Oszustwo Niemieckiego aparatu fiskalnego za które grożą Lewandowskim w myśl Polskiego Kodeksu Karnego więzienie! Każde przestępstwo popełnione za granicą podlega pod Polski wymiar sprawiedliwości! Od 2017 roku podwyższone są kary jeśli za przestępstwo popełnione grozi więcej niż rok pozbawienia wolności kara w zawieszeniu nie może być załączona! Za oszustwo powyżej miliona grozi do 25 lat pozbawienia wolności!

  • Gość pisze:

    Co tu się dziwić? Pan z PO więc na ośmiorniczki było trzeba😂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×