Robert Lewandowski dostał niemoralną propozycję! Zdjęcie z córeczką uruchomiło wyobraźnię fanek

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski jest mistrzem nie tylko piłki nożnej, ale także organizacji czasu. Zawsze u niego jest miejsce na beztroskie chwile z córkami. Tym razem zachwycił fanów kadrami z Laurą wprost z wygodnej kanapy.

Robert Lewandowski nauczył się perfekcyjnie zarządzać swoim czasem i świetnie łączy wielką karierę na boisku piłkarskim z życiem rodzinnym. Profesjonalizm na stadionie, a w domu słodkie przytulanki z córkami i żoną, Anią Lewandowską. Takim go widzimy na jego profilach społecznościowych.

Dzisiaj zachwycił ujęciami z Laurą. Wprost z kanapy.

Robert Lewandowski i Laura na nowych zdjęciach

Robert Lewandowski odnosi na boisku sukces za sukcesem. Od dawna jest w imponującej formie i jak na razie nie myśli o sportowej emeryturze. Jak zdradził w rozmowie z niemieckim magazynem Kicker, zamierza grać jeszcze przynajmniej przez najbliższe osiem lat.

Nie czuję się na 32 lata. Czuję się lepiej niż w wieku 26 lat. Nie tylko pod względem fizycznym, ale też jeśli chodzi o przygotowanie techniczne. Przez ostatnie dwa lata bardzo mocno pracowałem nad tymi aspektami, by jak najdłużej grać na jak najwyższym poziomie – powiedział.

Jednak jego fanów na Instagramie jego sportowe sukcesy tak samo fascynują jak życie rodzinne. Nie od dziś wiadomo, że Robert świetnie odnalazł się w roli ojca, a jego szczęście niedawno dopełniło się, kiedy pojawiła się na świecie jego druga córeczka, Laura. W piątkowe popołudnie opublikował nowe zdjęcia z młodszą dziewczynką. Bawi się z nią w najlepsze, jednocześnie kanapując.

Świetna zabawa z moja małą dziwczyną – napisał.

Piękne ujęcia ojca z córką nie przeszły bez echa. Fani komplementują Lewego jako piłkarza, ale także i ojca. Nie powstrzymała też się pewna grupa użytkowniczek Instagrama, które nie zważając na to, że Robert opublikował rodzinny post, piszą do niego niemoralne propozycje…


Robert Lewandowski i Laura

Robert Lewandowski i Laura

Robert Lewandowski i Laura

Robert Lewandowski i Laura

Robert Lewandowski z córką

Robert Lewandowski z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×