Złota Piłka 2021. Robert Lewandowski wrzucił pierwsze zdjęcie z gali, a na nim światowe gwiazdy. Polak bawi się wśród najlepszych

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski z tytułem najlepszego napastnika roku 2021. Nagrodę odebrał podczas gali Złota Piłka 2021. Zdjęcia.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na gali Złota Piłka 2021. Wyglądali przepięknie i z klasą. Lewy odebrał już pierwszą nagrodę wieczoru. Przy okazji mieli okazje zapozować na czerwonym dywanie u boku międzynarodowych gwiazd. Zdjęciem pochwalił się na Instagramie.

Robert Lewandowski chwali się zdjęciem ze światowymi gwiazdami

Przy okazji gali Złotej Piłki 2021, France Football postanowiło przyznać nagrody w dwóch nowych kategoriach: najlepsza drużyna, a także najlepszy napastnik minionego roku. Został nim Robert Lewandowski, który ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze.

Zobacz: Lewandowscy na gali Złota Piłka 2021. Namiętne pocałunki i stylizacje z najwyższej półki. Klasa!

Pod względem wyczynów indywidualnych Lewy nie miał sobie równych w mijającym roku. Strzelił 64 gole w 54 meczach i od kilku lat utrzymuje równą wysoką formę. Udało mu się pobić historyczny rekord Gerda Muellera – w jednym sezonie Bundesligi trafił do siatki aż 41 razy! Obecnie jest liderem klasyfikacji strzelców zarówno w lidze (14 bramek w 13 meczach), jak i w Lidze Mistrzów, gdzie w pięciu spotkaniach wpisał się na listę strzelców dziewięciokrotnie.

Trofeum nie mogło trafić w inne ręce! To jeszcze nie ta wymarzona statuetka, ale sukces ogromny!

ROBERT LEWANDOWSKI NAJLEPSZYM NAPASTNIKIEM 2021 ROKU! #BallonDor #BallonDor2021 #ZłotaPiłka #Lewandowski #RobertLewandowski #RL9 #LaczyNasPilka #ReprezentacjaPolski

Gratulacje płyną z całego świata!

Przy okazji Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem ze światowymi gwiazdami. Na czerwonym dywanie pozowali z Anią u boku Toma Hollanda i Zendayi.  Zajrzyjcie do naszej galerii.

Kim jest Tom Holland?

Tom Holland to aktor brytyjski filmowy oraz teatralny. Po ukończeniu średniej szkoły rozpoczął naukę w Brytyjskiej Szkole Sztuki Widowiskowej i Technologii. Swoje pierwsze kroki w świecie show-biznesu stawiał jako tancerz. W roku 2006 bardzo znany choreograf Peter Darling zaproponował mu rolę w musicalu o nazwie Billy Elliot. W roku 2016 otrzymał propozycję zagrania Spider-Mana, a tym samym stał się najmłodszym aktorem w tej roli.

Jego kreacja niesamowicie spodobała się fanom serii komiksowej, a do tego sprawiła, że kariera Hollanda nabrała zawrotnego tempa. W następnych latach zagrał w takich filmach jak Uncharted, Chaos Walking czy też Diabeł wcielony. Obecnie jest uważany za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia.


Robert i Anna Lewandowscy z Tomem Hollandem i Zendayą

Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem roku 2021

Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem roku 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×