Fani zniesmaczeni nowym wizerunkiem Roberta Lewandowskiego. Krytykują go przez niewinną rzecz

Robert Lewandowski zły

Robert Lewandowski zły

Robert Lewandowski błagany przez fanów o zmianę wizerunku

Fani Roberta Lewandowskiego nie mają zbyt wielu powodów do niezadowolenia gdy ich idol wychodzi na boisko. Zupełnie inna sprawą jest natomiast jego ostatnia ingerencja we własny wizerunek – choć Anna Lewandowska jest zachwycona, a część kobiecych kibicek również wzdycha z zadowoleniem, większość dopingujących Roberta osób uważa, że Lewandowski zdecydowanie przesadził.

Robert pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem. Czerwona bluza, zadziorna kurtka i jasne włosy, które ostatnio stały się jego znakiem rozpoznawczym współgrają ze sobą fantastycznie, jednak według fanów symbolizują jedynie „nowobogactwo” i „wodę sodową” która miała uderzyć piłkarzowi do głowy. Wszystko przez jego nową fryzurę i kampanię dla Vistuli?

  • Błagam zdejmij te metki!
  • Metka pasuje do bluzy, za to kurtka raczej do Ani…
  • Justin Bieber.
  • Blond włosy pana postarzyły.
  • Błagam wróć do ciemnych włosów.

To tylko niektóre z komentarzy fanów, jakie pojawiają się ostatnio pod zdjęciami Roberta. Myślicie, że zdecydowanie przesadzają czy może faktycznie Lewy powinien wrócić do poprzedniego wyglądu? Nam się podoba, ale są gusta i guściki.

Wyznanie mamy Roberta Lewandowskiego wyciska łzy. Po raz pierwszy opowiedziała o śmierci męża i ostatniej wspólnej rozmowie

Kuba Wojewódzki podjął świetną decyzję zapraszając Roberta Lewandowskiego i Annę Lewandowską na kanapę! Oglądalność ostatniego odcinka przejdzie do historii!

Tego jeszcze nie było! Nagrali Roberta Lewandowskiego jak mówi po ARABSKU! Mamy to WIDEO


Robert Lewandowski powinien zmienić wizerunek?

Robert Lewandowski powinien zmienić wizerunek?Robert Lewandowski powinien zmienić wizerunek?

24127173_853456351489551_1877058097428561920_n
Robert Lewandowski blondynem

Robert Lewandowski blondynem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×