PZPN pokazał zdjęcie Roberta Lewandowskiego Z WĄSAMI! Hit? Jest dobrze, ale nie tak jak u Wojtka Szczęsnego

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski ma wąsy. Zdjęcie kapitana reprezentacji z zarostem na twarzy zaskoczyło fanów. Którzy piłkarze także zmienili wizerunek i dlaczego?

Robert Lewandowski jest nie tylko jednym z najbardziej znanych i utalentowanych piłkarzy na świecie, ale także bardzo eleganckim mężczyzną. Kiedy się pojawia publicznie, zawsze dba o to, żeby stylizacja pasowała do okoliczności. Starannie ostrzyżony i ogolony, jest obiektem westchnień wielu kobiet na świcie.

Jakież było zaskoczenie fanów Lewego, gdy w mediach pojawiło się jego zdjęcie z wąsem.

Robert Lewandowski i reprezentacja z wąsami

Robert Lewandowski w 2014 roku został mianowany kapitanem reprezentacji narodowej i funkcję tę sprawuje do dziś.

[…] Robert w trudnych spotkaniach pokazał, że szybko stał się prawdziwym liderem zespołu. Grał odpowiedzialnie i z poświęceniem, zarówno w ataku, jak i działaniach defensywnych. Zawsze jest gotowy do wzięcia ciężaru gry na siebie, stwarzając kolegom okazje do strzelania goli. Pracując – jak na kapitana przystało – na sukces całej naszej drużyny – twierdził ówczesny selekcjoner, Adam Nawałka.

Nikt nie ma wątpliwości, że obecnie nie ma kadry bez Lewego. Piłkarz potrzebował czasu, by urosnąć w siłę w roli kapitana. Z jego upływem pozycja lidera stała się niepodważalna i miała przełożenie na całą drużynę. To gracz Bayernu Monachium jest łącznikiem między sztabem a zespołem. Naturalne stało się, że na jego słowa oczekiwano po każdym trudnym momencie reprezentacji.

Nic dziwnego więc, że kiedy portal Łączy na piłka zdecydował się dorobić kadrowiczom wąsy, wśród nich znalazł się i kapitan. Jak wygląda Robert Lewandowski z zarostem? Hm… Pewnie to kwestia przyzwyczajenia, ale nam bardziej podoba się gładko ogolony Lewy.

Wszystko to jednak w szczytnym celu, co wyjaśniono w obszernym wpisie.

BIAŁO-CZERWONE MOVEMBER 🥸🇵🇱
Często u nas śmieszki i heheszki, ale czas na kilka ważnych słów!
Kojarzycie akcję Movember? Nazwa powstała od dwóch wyrazów – moustache (wąsy) i november (listopad). Idea jest prosta – w listopadzie mężczyźni zapuszczają dorodne wąsiska na znak solidarności, a co ważniejsze – aby rozpocząć dyskusję o profilaktyce i zachorowalności na nowotwory prostaty oraz jąder.

Zakończono apelem o badania profilaktyczne.

Garść Statystyk? Szacuje się, że co 3 mężczyzna w wieku od 50 do 80 lat oraz 80% mężczyzn po 80. roku życia zachoruje na raka prostaty (dane z serwisu: zwrotnikraka.pl). Co ważne, ryzyko choroby rośnie wraz z wiekiem i dotyczy mężczyzn po 45. roku życia.
Panowie, badamy się! A kadrowicze z wąsami dla przyciągnięcia uwagi!
Więcej znajdziesz na stronie zwrotnikraka.pl #Movember #LaczyNasPilka #ReprezentacjaPolski

Mimo że post dotyczy poważnej sprawy, to kibice nie ukrywają rozbawienia.

  • Lewemu pasują.
  • Lewy jak Cavi.
  • Czy tylko mi Lewy przypomina Małysza?
  • Robert Podsiadło.
  • Lewy z wąsem fajnie wygląda.

A wam jak się Robert podoba? Zajrzyjcie też do galerii, tam inni piłkarze z wąsiskami. Naszym faworytem jest Wojtek Szczęsny. Marina powinna go jak najszybciej namówić na taką zmianę 🙂


Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny

Jan Bednarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×