Szukaj

Robert Lewandowski pochwalił się, co zrobił dla rodziny w czasie kwarantanny. Imponująca lista

Robert Lewandowski z rodziną

Robert Lewandowski z rodziną

Robert Lewandowski wrócił już na boisko, ale chętnie chwali się tym, co zrobił dla rodziny w czasie kwarantanny. Lista osiągnięć jest imponująca.

Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem izolacji domowej, w związku z panującą na świecie pandemią koronawirusa. Dobrowolnej kwarantannie poddało się wiele znanych osób. Do ich grona dołączył również Robert Lewandowski z rodziną, który spędził ten czas w ich domu w Niemczech. Jednak w jego przypadku nie było mowy o żadnym lenistwie. Piłkarz ma na koncie sporą listę rzeczy, którą wykonał dla Ani Lewandowskiej i córeczek. O wszystkim pochwalił się w wywiadzie dla portalu Sportowe Fakty.

Robert Lewandowski: co zrobił w czasie kwarantanny?

W rozmowie piłkarz przyznał, że czas izolacji był dla niego bardzo cenny. To wtedy mógł spędzić dużo więcej czasu z rodziną, niż zazwyczaj. W tym okresie także sporo się wydarzyło. Przyszła na świat druga córka Lewandowskich, a dumny tata mógł być od pierwszych chwil przy niej. Miał także okazję na nadrobienie spraw, których z natłoku obowiązków nie był w stanie zrobić.

Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem cały czas być w domu w okresie kwietnia i maja. Super pogoda, 20 stopni, a ja mam możliwość spędzania chwil z najbliższymi. Bardzo doceniłem ten czas. Nawet gdy jako drużyna zaczęliśmy jeździć na krótkie treningi, wracałem do domu i nie musiałem myśleć o tym, co mnie czeka za moment – wyznał w wywiadzie dla SF.

Życie, jakie Robert znał dotychczas, zostało odsunięte na dalszy plan. Nie było już meczów i treningów zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem. Na czas pandemii, wszystkie te aktywności zostały zawieszone. Dzień piłkarza wykładał zupełnie inaczej. Był czas na przygotowanie śniadania dla rodziny, ćwiczenia na siłowni, a potem spędzanie czasu z najbliższymi. Momentami było także dość pracowicie, gdy Klara poprosiła tatę o skręcenie huśtawki w ogrodzie.

Moja rutyna meczowa i treningowa została odsunięta na bok. Wstawałem rano, robiłem śniadanie. Później trening w siłowni, wracałem, spędzałem czas z rodziną. A to zabawa, a to huśtawkę skręciłem w ogrodzie dla małej. To było dla mnie niezwykle ważne. Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem się niemal w całości skupić na moich najbliższych, na moich dziewczynach.


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski i Klara Lewandowska

Robert Lewandowski i Klara Lewandowska

Robert Lewandowski z córką Laurą

Robert Lewandowski z córką Laurą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×