Szukaj

Robert Lewandowski gwiazdą nowego serialu TVN! Tego w telewizji jeszcze nie grali

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu animowanego, który będzie emitowany na antenie TVN. Co wiadomo na temat nowej produkcji? Kiedy premiera?

Robert Lewandowski jest w imponującej formie. Co jakiś czas strzela gole, regularnie na swoim koncie zapisuje asysty. Właśnie dlatego piłkarz jeszcze nie myśli o sportowej emeryturze. Chce grać przynajmniej przez osiem lat, co zdradził w rozmowie z magazynem Kicker:

Nie czuję się na 32 lata. Czuję się lepiej niż w wieku 26 lat. Nie tylko pod względem fizycznym, ale też jeśli chodzi o przygotowanie techniczne. Przez ostatnie dwa lata bardzo mocno pracowałem nad tymi aspektami, by jak najdłużej grać na jak najwyższym poziomie — komentował Lewandowski.

Robert Lewandowski gwiazdą serialu animowanego

Lewandowski ma za sobą fenomenalny sezon. Piłkarzowi, wraz z Bayernem Monachium, udało się wygrać puchar i mistrzostwo Niemiec, a także Ligę Mistrzów. Został nominowany do tytułu Piłkarza Roku UEFA i jak na razie jest pierwszym Polakiem, który ma szansę na to prestiżowe wyróżnienie.

Okazuje się, że życiorys piłkarza zainspirował stację TVN do stworzenia nowej produkcji. Mowa o kreskówce Kosmiczny wykop, której głównej bohaterem jest Robert Lewandowski. Jak podaje player.pl, „akcja rozpoczyna się w kosmosie, gdzie w odległej o milion lat świetlnej galaktyce odbywają się mistrzostwa zwane Galaktyczną Ligą”:

Na Ziemi zwiadowca RL-9 namierza grupę dzieciaków. Dzieli je wszystko: pochodzenie, rasa i sprawność, ale łączy miłość do piłki nożnej oraz podziw dla Roberta Lewandowskiego. Kosmiczny zwiadowca postanawia poznać tajemniczego, lecz wybitnego osobnika. Kiedy go odnajduje, piłkarz jest w trakcie ważnego meczu. W jednej chwili RL-9 przenosi „Lewego” do siedziby Międzygwiezdnej Federacji Piłki Nożnej, gdzie zaskoczony sportowiec dowiaduje się o swojej kosmicznej misji — ma stworzyć drużynę i poprowadzić ją do zwycięstwa podczas rozgrywek Galaktycznej Ligi — podaje portal.

Co z tego wyniknie? O tym widzowie będą mogli przekonać się już jutro o godzinie 13:10.

Pewne jest za to, że takiej produkcji jeszcze nie emitowano w telewizji. Wiadomo też, że serial będzie się składać z 26 odcinków. Zamierzacie go oglądać?


Robert Lewandowski - Kosmiczny wykop. O czym opowiada serial?

Robert Lewandowski - Kosmiczny wykop. O czym opowiada serial?

Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu

Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu

Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu anonimowanego

Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu anonimowanego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×