Robert Lewandowski w Realu Madryt? Jednym komentarzem rozwiał wszelkie wątpliwości

Robert Lewandowski przejdzie do Real Madryt?

Robert Lewandowski przejdzie do Real Madryt?

Robert Lewandowski komentuje transfer do Realu Madryt

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych napastników na świecie. Zawodnik Bayernu Monachium i reprezentacji Polski jest rozchwytywany przez piłkarskie potęgi. Talentu Polakowi zazdroszczą wszyscy. O jego niezwykłych umiejętnościach mogliśmy przekonać się wielokrotnie. Swoimi wyczynami bije kolejne rekordy. Niedługo będziemy mogli podziwiać go w biało-czerwonych barwach.

Lewandowski przebywa właśnie na zgrupowaniu kadry przed meczami z Islandią i Czechami.  Kapitan reprezentacji Polski w rozmowie dla TVP Sport skomentował jednak swój ewentualny transfer do Realu Madryt, o którym mówi cały piłkarski świat. 

Na razie nie ma co tego komentować. Szczerze? To ja też za dużo na ten temat nie wiem. Nie czytam tego, nie śledzę, bo się lepiej z tym czuję. Skupiam się na innych rzeczach. Przyjdzie czas to się człowiek zastanowi. Jestem szczęśliwy tam, gdzie jestem. Kontaktu nie było – powiedział Robert.

Klub ze stolicy Hiszpanii jest najpoważniejszym kandydatem, do jakiego przymierzany jest Lewandowski. Polak ma jednak ważny kontrakt z Bayernem Monachium. Mistrz Niemiec zapowiada, że nie zamierza sprzedawać polskiego napastnika. Już wkrótce przekonamy się gdzie będzie grał Lewandowski.

Póki co, o formie Roberta Lewandowskiego przekonamy się już jutro w meczu reprezentacji z Islandią.

Zobacz: Robert Lewandowski musi bardzo kochać Annę Lewandowską. Udowodnił to tym zdjęciem

Robert Lewandowski komentuje przejście do Realu Madryt

Robert Lewandowski komentuje przejście do Realu Madryt

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po meczu Polska-Irlandia

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po meczu Polska-Irlandia


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×