Szukaj

Robert Lewandowski o kłótniach z żoną. Nikt nie przypuszczał, że między nim a Anią dochodzi do spięć

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Robert Lewandowski udzielił wywiadu w DDTVN. Tam opowiedział o swoich córkach, o tym, jakim chciałby być dla nich ojcem, ale zdradził także, że między nim i Anią dochodzi do spięć. Jak bardzo potrafią się pokłócić?

Robert Lewandowski zapracował sobie na miano najpopularniejszego sportowca w Polsce. Znany jest ze swojej pracowitości i konsekwentnego dążenia do celu. W ubiegłym roku zaimponował osiągnięciami. Po raz pierwszy w karierze został Piłkarzem Roku UEFA, Najlepszym Piłkarzem FIFA, a tuż po świętach odebrał nagrodę Globe Soccer Awards. Ze swoją drużyną, Bayern Monachium, zdobył wszystkie możliwe trofea – ósme mistrzostwo Niemiec, czwarty Puchar Niemiec i piąty Superpuchar Niemiec. Robert został także królem strzelców Ligi Mistrzów i Bundesligi. Dodatkowo na początku stycznia piłkarz został doceniony przez polskich kibiców i odebrał główną nagrodę podczas Gali Mistrzów Sportu 2021.

Nie jest tajemnicą, że za jego sukcesami stoi także Ania Lewandowska, która wspiera go na każdym kroku. Uchodzą za parę idealną i za wzorowych rodziców. Jednak i między nimi dochodzi do spięć, co z rozbrajającą szczerością Robert wyznał w wywiadzie w Dzień Dobry TVN.

Robert Lewandowski kłóci się z Anną Lewandowską

Ania i Robert dzielą swoje życie między Polskę i Niemcy. Wychowują także Klarę i Laurę. Każde z nich robi karierę zawodową. Kiedy się ich obserwuję, to wygląda na to, że bardzo gładko to im wychodzi, a między nimi zawsze i wszędzie panuje całkowita zgoda. Lewandowscy uchodzą za wzorową parę, ale kiedy sportowiec został o to zapytany w nowym wywiadzie, ze śmiechem odparł:

Idealni to my nie jesteśmy.

Czy miewają kryzysy?

Kryzys? Raczej nie mieliśmy. Były ciche minuty, bo ciche dni u nas nie bywają. To jest u nas bardziej minutowo, godzinowo, można maksymalnie powiedzieć. Pielęgnowanie związku jest bardzo ważne i dopóki rozmawiasz na każdy temat, który cię trapi, tej drugiej stronie jest łatwiej cię zrozumieć. Wtedy można znaleźć rozwiązanie. My się akurat wspieramy i uzupełniamy. Jesteśmy przeciwnościami – Ania ma milion pomysłów, wizje, jest kreatywna, a ja jestem bardziej z tych spokojnych – zdradził Robert Lewandowski w Dzień Dobry TVN.

Lewandowski podkreślił, że nie lubi się kłócić, ale nie zawsze to on jako pierwszy wyciąga rękę na zgodę po małżeńskiej sprzeczce. Bywają rzadkie, jak widać, ale są. Kto by przypuszczał, że Anna i Robert Lewandowscy potrafią się pokłócić. To pierwszy raz kiedy piłkarz zdradził aż tak wiele z ich relacji. O tym, jakim chciałby być ojcem, pisaliśmy tutaj.


Robert Lewandowski - WOŚP 2021

Robert Lewandowski - WOŚP 2021

Anna i Robert Lewandowski - tańczą do przeboju Whitney Houston

Anna i Robert Lewandowski - tańczą do przeboju Whitney Houston

Anna i Robert Lewandowscy - Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Gala Mistrzów Sportu 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×