Nowe fakty w sprawie konfliktu Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego. Zdradził ich kolega z kadry

Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, konflikt

Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, konflikt

Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski są w konflikcie?

O tym, że Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski mają jedynie poprawne relacje wiadomo od dłuższego czasu. Nie da się jednak ukryć, że panowie jeszcze kilka lat temu wzajemnie się wspierali, nawet do tego stopnia, że spędzali czas także poza boiskiem. Co stało się z tą przyjaźnią?

Kuba Błaszczykowski kilka lat temu grał w niemieckiej Borussii Dortmund. W 2010 roku do drużyny dołączył Robert Lewandowski. Okazuje się, że wówczas Jakub zaopiekował się młodszym kolegą. W tamtym czasie kontrakt z drużyną podpisał Łukasz Piszczek. Cała trójka wówczas świetnie się dogadywała.

Do tego stopnia, że podobno to Błaszczykowski i jego żona Agata pomagali Robertowi i Ani urządzić dom, gdy ci wprowadzali się do Niemiec. Po jakimś czasie relacje największych gwiazd polskiego futbolu znacząco się ochłodziły.

Łukasz Piszczek o konflikcie Lewandowskiego z Błaszczykowskim

Podwaliny konfliktu sięgają wiele lat wstecz. Wówczas to, po przegranym meczu, Robert z Kubą i Łukaszem czekali na samolot. Kuba zapytał czy są głodni i wskazał na Roberta, by ten przyniósł coś do przekąszenia. Kiedy wrócił i przyniósł jedynie dwie przekąski, zapadła niezdrowa cisza:

Wtedy wyszła głupia sytuacja, która mi się nie spodobała. Robert odebrał ją inaczej. Niektóre zachowania za bardzo brałem do siebie. Dojrzałem jednak i gdyby się to powtórzyło, zareagowałbym w inny sposób – przyznał po latach Piszczek na łamach Vivy!.

Relacji między Błaszczykowskim a Lewandowskim nie poprawił także fakt, że Robert objął stanowisko kapitana drużyny. Kubę wiadomość ta podobno zabolała. Zapewnia jednak, że indywidualne sprawy nie wpływają na zachowanie na boisku:

Nie mamy ze sobą jakiegoś super kontaktu i to nie jest tajemnica. Ale to nie przeszkadza w tym, żebyśmy dobrze wykonywali swoją pracę na boisku

Myślicie, że kiedyś piłkarzom uda się znaleźć ponownie nić porozumienia? A może wręcz przeciwnie – ta relacja nie ma już szans na odbudowanie?

Klara Lewandowska to prawdziwa modnisia! Zobaczcie jej wizytę u fryzjera! [WIDEO]

Sukienka zmysłowo podkreślająca pupę Anny Lewandowskiej zrobiła furorę w sieci! Cena – całkiem przystępna!

Rozczulające zdjęcie Roberta Lewandowskiego z małą Klarą robi furorę! Niestety, pojawiła się również krytyka


Robert Lewandowski złożył życzenia urodzinowe Annie Lewandowskiej

Robert Lewandowski złożył życzenia urodzinowe Annie Lewandowskiej

Kadra na Mundial 2018: Jakub Błaszczykowski

Kadra na Mundial 2018: Jakub Błaszczykowski

30 urodziny Roberta i Anny Lewandowskich

30 urodziny Roberta i Anny Lewandowskich

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×