Anna i Robert Lewandowscy na treningu. My patrzymy na fryzurę piłkarza. To już kwarantanna level hard

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z kolejnego treningu z Robertem Lewandowskim. Jest moc. Natomiast my patrzymy na fryzurę piłkarza. Czyżby syndrom kwarantanny?

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Niedługo przywita na świecie kolejnego maluszka, ale stara się w pełni wykorzystać pozostały czas. Spędza go z mężem i dzieckiem, a także prowadzi konto na Instagramie, gdzie poleca produkty i zachęca obserwatorki do aktywności, rzucając im ciekawe wyzwania. Chwali się też, jak daje wcisk Robertowi Lewandowskiemu, zachęcając jednocześnie do rodzinnych treningów.

Jak wygląda fryzura Roberta Lewandowskiego na treningu z Anną Lewandowską?

Ania i Robert to dobrana para. Zgodnie wychowują Klarę, a teraz czekają na przyjście na świat drugiego potomka. W czasie kwarantanny w końcu mogą nadrobić wspólne chwile i rozkoszują się nawet najmniejszymi aktywnościami.

Trenerka zachęciła już męża do pląsów na Tik Toku, a teraz Lewy trenuje z jej aplikacją. Okazuje się, że ćwiczenia przez nią wykreowane, nadają się także dla zawodowca. Tak więc Robert ćwiczy swój zestaw, a Anna swój.

Rodzinny trening… i to dooosłownie.
Robert po treningu piłkarskim zrobił ABS z aplikacji @diet_training_by_ann Panowie – dołączacie!?
Lewy powiedział, że „brzuch pali” Sama bym się chętnie podjęła ale pozostaje mi trening dla kobiet w ciąży HEALTHY MOM – dzisiaj gumami mini band (…) – napisała Ania/

View this post on Instagram

Family training … literally. For Robert football training + ABS for MEN with my app @diet_training_by_ann For me➡️ training for pregnant women HEALTHY MOM – today with mini bands. __________________ Rodzinny trening… i to dooosłownie???? Robert po treningu piłkarskim zrobił ABS z aplikacji @diet_training_by_ann Panowie – dołączacie!? Lewy powiedział, że „brzuch pali????" Sama bym się chętnie podjęła???? ale pozostaje mi ➡️ trening dla kobiet w ciąży HEALTHY MOM – dzisiaj gumami mini band. #TRAINATHOME wyzwanie nadal trwa 23/30???? W ostatnim tygodniu dostałam od Was chyba największą ilość wzruszających wiadomości, gdzie opisujecie jak zmieniło się Wasze życie trenując ze mną ❤️- serducho rośnie (to chyba dlatego mam jeszcze tyle energii????). Staram się regularnie zaglądać na Wasze profile żeby podziwiać zmagania. Szykuję też specjalne WYRÓŻNIENIA❤️ Bo wiem, że łatwo nie było. Oznaczajcie swoje zdjęcia @annalewandowskahpba i @diet_training_by_ann bo po tym będę Was szukała???? Napiszcie w komentarzu, co najbardziej Wam sie podobało w tym wyzwaniu, który trening ????? A ja już wkrótce zaskoczę Was czymś nowym… ???? #annalewandowska #robertlewandowski #healthyteam #healthyteambyann #workout #9monthspregnant #healthymom

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

My jednak patrzymy na fryzurę Roberta. To niesamowite, jak bardzo urosły mu na kwarantannie włosy. Wygląda jak gwiazdor filmów z lat 70. Popatrzcie sami, jakie ma bujne owłosienie. Większość obserwujących komentuje trening pary, ale znaleźli się i tacy, którzy zauważyli zmiany na głowie Lewego.

  • Czy Robert ma nowego fryzjera?
  • Panie Robercie jeszcze w takiej bujnej fryzurze Pana nie widziałam ahahah. Zdrówka.
  • A Robert ile ma włosów, jaka czuprynka.

Cóż, zakłady fryzjerskie pozamykane, to i czuprynki się robią.

Zobacz także: Anna Lewandowska masuje swój ogromny ciążowy brzuszek w rytm hitu Shakiry. Komentarz Kożuchowskiej w punkt


Robert i Anna Lewandowscy na wspólnym treningu

Robert i Anna Lewandowscy na wspólnym treningu

Anna Lewandowska trenuje w rytm hitu Shakiry

Anna Lewandowska trenuje w rytm hitu Shakiry

Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem

Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×