Bezcenna mina Cristiano Ronaldo. Tak zareagował na zwycięstwo Roberta Lewandowskiego. Wszystko szło na żywo

Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo

Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo

Robert Lewandowski wygrał w plebiscycie FIFA. Jak na zwycięstwo Polaka zareagował Cristiano Ronaldo, który również walczył o tytuł najlepszego piłkarza roku? Jego mina była bezcenna.

Robert Lewandowski jest w doskonałej formie, co od lat pokazuje na boisku. Ostatnio błyszczał na murawie podczas starcia Bayernu Monachium z zespołem Wolfsburg w meczu 12. kolejki Bundesligi. Chociaż druga z wymienionych drużyn strzeliła gola już w szóstej minucie spotkania, ostatecznie przegrała. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Lewandowski. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Osiągnięcia Polaka dostrzegają nie tylko jego fani i władze klubu, w którego barwach gra na co dzień, ale także eksperci. To właśnie oni wręczyli mu główną nagrodę w plebiscycie FIFA The Best. Nasz rodak pokonał m.in. Cristiano Ronaldo oraz Leo Messiego.

Robert Lewandowski wygrał FIFA The Best 2020. Reakcja Cristiano Ronaldo

O wyniku FIFA The Best 2020 decydowało międzynarodowe jury, w którego skład wchodzili kapitanowie i selekcjonerzy drużyn międzynarodowych, kibice z całego świata, a także 200 dziennikarzy. Głosujący oddawali głos w każdej z czterech kategorii. Wskazywali po trzech zawodników. Pierwszy otrzymał pięć punktów, drugi trzy, trzeci jeden.

Wiadomo, że Robert Lewandowski pierwsze miejsce przyznał swojemu byłemu klubowemu koledze Thiago Alcantarze. Drugie miejsce na liście Polaka zajął Neymar, a trzecie Kevin De Bruyne. Ciekawostką jest fakt, że na męża Ani Lewandowskiej głosował m.in. Cristiano Ronaldo. Przyznał on zawodnikowi z Polski najwyższą liczbę punktów.

W czwartkowy wieczór tuż przed wręczeniem statuetki dla zwycięzcy połączono się z piłkarzami. Na głównym ekranie pojawili się Robert Lewandowski, Leo Messi, a także Cristiano Ronaldo. Polak i Argentyńczyk niemal od samego początku siedzieli z neutralnym wyrazem twarzy, Portugalczyk zrobił obrażoną minę.

Dostrzegli to też internauci. W komentarzach na YouTube piszą o „bezcennej reakcji Cristiano”:

  • Chociaż jestem fanem Messiego, trzeba przyznać, że Lewandowski zasłużył na tę nagrodę. Nie wiem, dlaczego
  • Cristiano Ronaldo ma taką minę.
  • Brawo Robert Lewandowski, zasłużone zwycięstwo, chociaż wydaje się, że Ronaldo myśli inaczej.
  • Nie przejmuj się Cristiano, za rok ty wygrasz.

Być może piłkarz Juventusu dowiedział się wcześniej, że w tym roku nie zdobędzie tytułu piłkarza roku?


Robert Lewandowski wygrał plebiscyt FIFA

Robert Lewandowski wygrał plebiscyt FIFA

Robert Lewandowski wygrał plebiscyt FIFA. Co na to Cristiano Ronaldo?

Robert Lewandowski wygrał plebiscyt FIFA. Co na to Cristiano Ronaldo?

Robert Lewandowski piłkarzem roku FIFA

Robert Lewandowski piłkarzem roku FIFA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×