Robert Lewandowski skomentował płeć drugiego dziecka. Jeszcze ciekawiej powiedział o ciąży Ani

Robert Lewandowski o rodzinie, drugiej ciąży Ani i płci dziecka

Robert Lewandowski o rodzinie, drugiej ciąży Ani i płci dziecka

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży? Media spekulują, a Robert Lewandowski komentuje. W listopadzie piłkarz udzielił wywiadu, w którym odpowiedział na pytanie o płeć drugiego dziecka. Chciałby syna czy córkę? Zobacz, co wówczas wyznał na łamach Baby by Ann.

Niewielu polskich piłkarzy może pochwalić się świetnymi wynikami w życiu zawodowym i sukcesami w życiu prywatnym. Do tego wąskiego grona zalicza się Robert Lewandowski, który na boisku nie ma sobie równych, zaś w domu fantastycznie odnajduje się w roli męża i ojca, co regularnie udowadnia na swoim Instagramie. Ostatnio pojawiły się plotki o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej. Czy słynna para jeszcze w tym roku doczeka się kolejnego potomka?

O tym, czy Robert Lewandowski zostanie ojcem po raz drugi dowiemy się z pewnością na przestrzeni najbliższych dwóch miesięcy, bowiem – jeśli wierzyć w doniesienia mediów – ciążowy brzuszek Anny jest już ponoć całkiem spory i wkrótce problemem może być jego dalsze maskowanie. To tyle w kwestii plotek. A jak jest naprawdę?

Lewandowska zapytana ostatnio przez internautów o drugą ciążę odpowiedziała komentarzem, którym ani nie potwierdziła, ani nie zdementowała pogłosek. Była za to wyraźnie rozbawiona sugestiami dotyczącymi płci dziecka. „Syn czy córka” – pytali internauci, a Ania milczała. Nieco bardziej w tym temacie był wylewny Robert, który w listopadzie 2018 roku udzielił szczerego wywiadu dla bloga Baby by Ann:

Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny. Zobaczymy, co będzie.

Jesienią piłkarz zapytany o ciążę swojej żony odpowiedział krótko:

Nie wiem, kiedy będzie drugie dziecko, bo zaplanować tego się nie da i zdajemy sobie z tego sprawę. Czas pokaże.

Jak myślicie, czy marzenia Roberta Lewandowskiego  o drugim dziecku będą miały okazję spełnić się wkrótce?

Zobacz: Anna Lewandowska już świętuje Wielkanoc! W swojej zmysłowej sukience wygląda jak seksowna Anastasia z filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”!

Zobacz: Anna Lewandowska pochwaliła się słodkim zdjęciem z mężem. Takie widoki to rzadkość!

Zobacz: Agnieszka Radwańska wskazała najbardziej stylową polską WAG! Nie jest to Anna Lewandowska! [WIDEO]


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wyskoczyli do klubu w Niemczech

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wyskoczyli do klubu w Niemczech

Robert Lewandowski w czapce z daszkiem na imprezie

Robert Lewandowski w czapce z daszkiem na imprezie

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×