Robert Lewandowski w karuzeli transferowej. Po Realu Madryt, Manchesterze United do walki o Polaka włączył się…

Kibic przebrany za Roberta Lewandowskiego podrywał dziewczyny

Kibic przebrany za Roberta Lewandowskiego podrywał dziewczyny

Bayern Monachium ma ofertę dla Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski to najlepszy polski napastnik. Zaliczany jest do światowej elity. Jego popisy zadziwiają kibiców. Polak bije kolejne rekordy. Jego pięć goli w dziewięć minut jest niewątpliwie sportowym wydarzeniem roku. Lewandowskim zachwycają się nie tylko fani futbolu, ale i największe piłkarskie kluby.

Niemal codziennie hiszpańskie media podają nowe rewelacje związane z prawdopodobnym transferem do Realu Madryt. Podobno Królewscy chcą nawet budować pod niego drużynę. Podczas gdy prezes madryckiego klubu nie odpuszcza, do gry włączają się inni. Manchester United już oferował Lewandowskiemu świetne warunki. Na Wyspach miałby dostawać dużo więcej niż w Bayernie Monachium. To z kolei zmusiło Bawarczyków do myślenia, jak zatrzymać Polaka u siebie. Jak dowiedział się Super Express, obecny klub Lewandowskiego szykuje dla niego nową umowę. Miałaby obowiązywać do 2020 roku, a zarobki utrzymywały by się na poziomie 15 mln euro, co dałoby aż 60 mln złotych rocznie!

Pensje Polaka przyprawiają o zawrót głowy. Lewandowski nie skomentował tych doniesień. W jego ostatnim wywiadzie dowiedzieliśmy się, że na razie nie wybiera się do Realu Madryt, ale być może Królewscy jeszcze go skuszą.

Zobacz: Lewandowski o transferze do Realu 

Robert Lewandowski zostanie w Bayernie Monachium? fot. ONS.pl

Robert Lewandowski zostanie w Bayernie Monachium? fot. ONS.pl

Robert Lewandowski z żoną Anną (fot. Instagram)

Robert Lewandowski z żoną Anną (fot. Instagram)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×