9-letni fan z chorym sercem napisał list do Roberta Lewandowskiego. Piłkarz błyskawicznie odpowiedział na wzruszające słowa

List do Roberta Lewandowskiego

Jeden z fanów postanowił napisać przejmujący list do Roberta Lewandowskiego. 9-letni Kuba chwycił internautów za serce. Kiedy się czyta jego słowa, łza kręci się w oku.

Euro 2020 nadal trwa, jednak dla reprezentacji Polski zakończyło się zaledwie po trzech meczach. Biało-czerwonym nie udało się wyjść z grupy. Sportowe zmagania już od pierwszego spotkania nie napawały nadzieją na dalsze sukcesy. Podopieczni Paulo Sousy zagrali mecz ze Słowacją, który według wcześniejszych przewidywań miał zakończyć się wygraną naszych. Niestety przeciwnicy od razu zweryfikowali marzenia o dalszej grze. Spotkanie przegrali i nawet jeden gol nie zdołał uratować honoru drużyny.

Sprawa miała się inaczej w rozgrywce z Hiszpanią. Polacy wyszli na boisko jak równy z równym i zostawili serce na murawie. Po golu Roberta Lewandowskiego udało się uzyskać upragniony remis, który pozwolił cieszyć się dalszym udziałem w turnieju. Ostatni mecz ze Szwedami od początku nie układał się po myśli biało-czerwonych. Już w drugiej minucie straciliśmy pierwszą bramkę. Chociaż po przerwie drużyna weszła na boisko odmieniona i Robert Lewandowski dwa razy umieścił piłkę w bramce, to nadzieje na zwycięstwo i wyjście z grupy Szwedzi rozwiali, gdy w doliczonym czasie strzelili nam trzeciego gola.

Wzruszający list do Roberta Lewandowskiego

Pomimo tego, że Polska reprezentacja rozgrywała mecze w Sewilli i Petersburgu, na stadionach nie brakowało kibiców z Polski. Ubrani w barwy narodowe dopingowali zawodników Paulo Sousy do walki. Nie dało się ukryć, że największą gwiazdą drużyny jest Robert Lewandowski, który pomimo przegranej Polaków pokazał się z jak najlepszej strony. Wiadomo, że ma on swoich wiernych fanów, a jednym z nich jest 9-letni Kuba, którego list krąży w sieci. Chłopiec napisał do kapitana polskiej reprezentacji, by podziękować mu i całej drużynie za turniej.

List do Roberta Lewandowskiego. Cześć jestem Kuba mam 9 lat i jestem Twoim wielkim fanem. Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny, prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację. Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB, może do Ciebie dotrze. Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę. Twój Kuba.

Czytając słowa 9-latka, nie sposób nie uronić łzy. Pod postem gdzie udostępniono słowa chłopca, natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci piszą, że Kuba jest wzorem tego, jak powinni zachowywać się prawdziwi kibice.

  • Tak zachowuje się prawdziwy kibic.
  • Wzruszyłam się.
  • Piękne słowa. Cudny chłopak.
  • Przepiękny list.

Internauci masowo oznaczają też kapitana polskiej reprezentacji pod postem. Gdy Robert Lewandowski przeczyta ten list, na pewno mocno się wzruszy.

Aktualizacja. Lewandowski odpowiedział na list młodego kibica

Okazuje się, że siła internetu jest ogromna, a wzruszający list Kuby szybko dotarł do Roberta Lewandowskiego. Piłkarz odpowiedział chłopcu i podziękował za wzruszające słowa.

Kuba, Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia! Mocno Cię pozdrawiam
Zobaczcie, jak Kuba zareagował na słowa Roberta.

Robert Lewandowski otrzymał list o 9-letniego fana

Robert Lewandowski otrzymał list o 9-letniego fana

Robert Lewandowski - Euro 2020, mecz Polska-Szwecja

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×