Robert Lewandowski dostał niesamowity prezent od Quebonafide. To spełnienie marzeń każdego piłkarza

Robert Lewandowski i Quebonafide

Robert Lewandowski i Quebonafide

Robert Lewandowski rok 2020 może uznać za jeden z najlepszych w swojej karierze. Zgarnął mnóstwo nagród, mimo że sezon przerwała pandemia. Jednak takiego trofeum, jakie otrzymał we wtorkowe popołudnie, z pewnością się nie spodziewał.

Robert Lewandowski ciężko pracował na swój sukces. Za nim lata treningów. W jednym z wywiadów wyznał, że chociaż mnóstwo osób chciało podciąć mu skrzydła, on nigdy się nie poddawał, wierząc, że kiedyś osiągnie sukces:

Ktoś też kiedyś powiedział, że jestem za niski. Ale nie poddałem się. Miałem pasję, ćwiczyłem i wierzyłem, że jestem na tyle dobry, by osiągnąć mój cel. Gdybym nie miał silnej woli i zwątpił w siebie, dziś nadal opowiadałbym tylko o moich marzeniach, a nie o sukcesach — mówił.

Lewy dzięki swojej determinacji stał się jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Został wyróżniony tytułem Piłkarza Roku UEFA, wcześniej z Bayernem Monachium, wygrali Ligę Mistrzów. Polski piłkarz zgromadził wokół siebie mnóstwo fanów, którzy podziwiają jego grę, a on wydaje się pędzić po kolejne sukcesy. We wtorek pochwalił się kolejną nagrodą.

Jakie trofeum odebrał Robert Lewandowski od Quebonafide?

Na profilu na Instagramie Roberta Lewandowskiego pojawiła się fotografia, na której pozuje z Quebonafide. Obaj zadowoleni wpatrują się w obiektyw, muzyk zawadiacko wytyka język. Panowie znają się i najwidoczniej bardzo lubią, bo raper wręczył Lewemu własnoręcznie zbudowane z klocków trofeum, które jest imitacją słynnej Złotej Piłki, nagrody, która w tym roku nie zostanie przyznana ze względu na pandemię, a wielu uważa, że Polak był murowanym kandydatem do tego prestiżowego wyróżnienia, a najwyraźniej Quebo podziela ten pogląd. Nie ma co się więc dziwić, że piłkarz podzielił się zdjęciem.

Dziękuję Quebonafide za to trofeum, które dla mnie zbudowałeś.

Pod postem nie brakuje komentarzy pełnych aprobaty. Fani Roberta uważają, że jak mało komu Złota Piłka mu się należy i że to straszna ironia losu, że w tego roku France Football zrezygnował z plebiscytu.


Robert Lewandowski i Quebonafide

Robert Lewandowski i Quebonafide

Quebonafide i Robert Lewandowski

Quebonafide i Robert Lewandowski

Robert Lewandowski i jego tort

Robert Lewandowski i jego tort

Komentarze

  • Gabrycha pisze:

    Fajny z poczuciem humoru prezent. Dla zabawy kupiłam mamie sztuczne drzewko bonsai z megasceny. Przy jej dbałości o rośliny to wszystko jest możliwe a to jej nie uschnie 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×