Szukaj

Robert Lewandowski nagrany z ukrycia podczas zabawy z Klarą. Barwy klubowe zmienił na domowe. Jak słodko!

Robert Lewandowski z córką Klarą

Robert Lewandowski z córką Klarą

Anna Lewandowska na Instagramie pokazała nagranie, na którym jej mąż bawi się z Klarą. Uwagę przyciąga nie tylko uroczy widok, ale także strój Roberta. Jak wygląda?

Anna Lewandowska niedawno została mamą po raz drugi. Powitała na świecie córeczkę, Laurę. Chociaż od porodu minął niecały miesiąc, trenerka błyskawicznie wróciła do aktywności w social mediach. Pokazuje produkty, które warto używać, motywuje do ćwiczeń, także kobiety w ciąży.

Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie. Co na to internauci?

Anna Lewandowska jest jednak przede wszystkim mamą i poświęca córeczkom niemal każdą wolną minutę. Razem spacerują i bawią się, a trenerka towarzyszy im podczas zasypiania. Zdarza się, że dziewczynki nie prześpią całej nocy, o czym Ania poinformowała ostatnio. Z kubkiem kawy w ręku i podkrążonymi oczami poinformowała, że bardzo mało spała:

Po dzisiejszej nocy… 1:0 dla moich dzieci. KAWY POPROSZĘ. Najlepiej wiadro. Znacie to?

Trenerce w opiece nad dziećmi pomaga jej mąż, Robert Lewandowski. Chociaż mężczyzna gra w Bayernie Monachium, który wznowił rozrywki, każdą wolną chwilę spędza ze swoimi dziewczynami.

Tak jak w niedzielę, gdy bawił się z Klarą. Piłkarz zmienił barwy klubowe na domowe. Ubrany w koszulkę z napisem „tata” i wygodne spodnie, skakał na trampolinie, która znajdowała się w ogrodzie. Jego córeczka była bardzo zadowolona z towarzystwa.

Robert Lewandowski i Klara bawią się na trampolinie

Robert Lewandowski i Klara bawią się na trampolinie

Całą sytuację zarejestrowała Ania Lewandowska, która nagraniem z ukrycia pochwaliła się na Instastory. Prawda, że uroczy widok?

Dlaczego Lewandowscy nazwali drugie dziecko Laura?

Ania i Robert niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Powitali na świecie córeczkę, którą nazwali Laura. Skąd wziął się pomysł na to imię? Lewandowski wygadał się w Sportowych Faktach. Powiedział, że nie kryje się za nim żaden sekret, po prostu bardzo im się spodobało:

To imię po prostu nam się podobało. Chodziło nam od dawna po głowie – zdradził Lewy.

Podobno wybór rodziców zachwycił Klarę, która przez długi czas nie mogła doczekać się, aż młodsza siostrzyczka pojawi się na świecie.


Robert Lewandowski i Klara bawią się na trampolinie

Robert Lewandowski i Klara bawią się na trampolinie

Klara Lewandowska
Klara Lewandowska ma włosy podobne do mamy

Klara Lewandowska ma włosy podobne do mamy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×