Szukaj

Gigant walczy o Roberta Lewandowskiego! Tylko patrzeć, jak podpiszą kontrakt

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski może podpisać nową umowę z jednym ze sportowych gigantów, o czym informuje portal FootyHeadlines. Co wiadomo na ten temat?

Robert Lewandowski ciężko pracował na swój sukces. Chociaż w przeszłości na jego drodze pojawiały się osoby, które radziły, by odpuścił sobie piłkę nożną, nie posłuchał ich opinii. Zamiast tego zaczął poświęcać mnóstwo czasu na treningi, słusznie wierząc, że to kiedyś zaprocentuje:

Ktoś też kiedyś powiedział, że jestem za niski. Ale nie poddałem się. Miałem pasję, ćwiczyłem i wierzyłem, że jestem na tyle dobry, by osiągnąć mój cel. Gdybym nie miał silnej woli i zwątpił w siebie, dziś nadal opowiadałbym tylko o moich marzeniach, a nie o sukcesach — powiedział Lewandowski, którego cytuje serwis businessinsider.com.pl.

Robert Lewandowski podpisze umowę ze sportowym gigantem?

Aktualnie Lewandowski może zapisać na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Ma za sobą fenomenalny sezon, w którym wraz z zawodnikami Bayernu Monachium wygrał Ligę Mistrzów oraz Mistrzostwo Niemiec. Dodatkowo Robert został Piłkarzem Roku UEFA, przechodząc tym samym do historii. Jest pierwszym polskim piłkarzem, który tego dokonał:

Na pewno jest to najbardziej prestiżowe wyróżnienie w mojej karierze. W tym plebiscycie głosowali dziennikarze, oceniając całokształt występów w minionym sezonie. Czuję wielką dumę i radość. To dowód, że warto ciężko pracować i wierzyć — komentował Lewandowski w wywiadzie dla TVP Sport.

Robert Lewandowski cieszy się sporą popularnością wśród fanów futbolu. Nic więc dziwnego, że o współpracę z nim zabiegają najwięksi, światowi giganci.

Jak podaje FootyHeadlines, piłkarzowi niedawno wygasł kontrakt z firmą Nike. Rolę sponsora zawodnika podobno chce przejąć Puma. Lewandowski w butach drugiej ze wspomnianych marek pojawił się na jednym z treningów. Sięgnął po model Ultra 1.1, który kosztuje ok. 500 złotych.

To przypadek czy może firma już nawiązała z nim współpracę? O tym z pewnością przekonamy się wkrótce. Jeśli tak by się stało, piłkarz dołączyłby do marki, której ambasadorem jest m.in. gwiazdor Paris Saint-Germain – Neymar.


Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w otoczeniu pucharów

Robert Lewandowski w otoczeniu pucharów

Klara i Robert Lewandowski

Klara i Robert Lewandowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×