Robert Kudelski przeszedł spektakularną metamorfozę. To niesamowite jak bardzo schudł. Pokazał nową sylwetkę

Robert Kudelski

Robert Kudelski

Robert Kudelski przeszedł niesamowitą metamorfozę. Gwiazdor serialu Na Wspólnej zrzucił sporo zbędnych kilogramów. Zobaczcie, jak świetnie się prezentuje na ostatnich zdjęciach. 

Robert Kudelski od samego początku jest jedną z największych gwiazd serialu Na Wspólnej. W telenoweli gra od pierwszych odcinków, wcielając się w postać Michała Brzozowskiego. To właśnie ta rola przyniosła mu największą rozpoznawalność, a widzowie od niemal dwóch dekad z zapartym tchem śledzą jej losy na ekranie. Dzięki temu może liczyć na sporą grupę fanów zwłaszcza wśród damskiej części publiczności.

Aktor ma za sobą także liczne występy na deskach teatru. Gdy debiutował, zaczęto obsadzać go w rolach amantów. Przystojny gwiazdor przyciągał prawdziwe tłumy. Panie z maślanymi oczami wyglądały momentu, w którym pojawi się na scenie. To samo działo się, gdy zaczął grać w telenoweli emitowanej na antenie TVN. Tam również uchodził za serialowego przystojniaka. To właśnie dla niego wiele fanek zasiadało każdego wieczoru przed telewizorem.

Robert Kudelski mocno schudł. Pochwalił się nową sylwetką

Robert Kudelski zawsze mógł się pochwalić wysportowaną sylwetką. Jakiś czas temu aktor zaczął jednak przybierać na wadze. Gdy wskazała ona 107 kilogramów, postanowił wziąć się w garść i zrzucić nieco zbędnego balastu. Skłonił go do tego również wątek jego serialowego bohatera, który dostał reprymendę od lekarza na temat swojej wagi. W zeszłym roku w rozmowie z Super Expressem aktor zdradził, od czego zaczął walkę o smukłą sylwetkę:

Odrzuciłem sól, mięso i wędliny. Jem (…) warzywa i owoce, wszystko jak należy.

Ze swojego menu wyrzucił również słodkie napoje gazowane i tłuste potrawy. Robert nie zdecydował się na katorżnicze ćwiczenia na siłowni, a zastąpił je długimi spacerami ze swoimi psami. Na ostatnich zdjęciach widać, że wszystkie kroki, które podjął, bardzo się opłaciły, bo może się pochwalić szczupłą sylwetką jak za dawnych lat. Nie dosyć, że znakomicie się prezentuje to i jego psiaki na tym skorzystały, bo pan zapewnia im sporą dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Zdjęcia szczupłego Roberta możecie zobaczyć w naszej galerii.


Robert Kudelski

Robert Kudelski

Robert Kudelski

Robert Kudelski

Robert Kudelski

Robert Kudelski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×