Szukaj

Netflix nakręci serial o wybitnym polskim sportowcu! Wyciekły szczegóły!

Robert Kubica

Netflix zrealizuje drugi sezon serialu Formuła 1. Jazda o życie. W kolejnej odsłonie serialu poruszona będzie między innymi historia Roberta Kubicy i jego powrotu na tor po wypadku. Kiedy premiera?

Robert Kubica jest jedynym Polakiem, któremu udało się dostać do Fomuły 1. Po okropnym wypadku, do którego doszło w trakcie rajdu Rondo di Andora, Polak na jakiś czas wypadł z gry – jego samochód uderzył w barierkę, a kierowca niemal stracił prawą rękę. Operacje i długa rehabilitacja pomogły mu wrócić na tor – od 2019 roku jest kierowcą teamu Williams. Przed okropną kraksą jeździł w zespole BMW Sauber. Jego historia inspiruje i zadziwia fanów na całym świecie. Nic dziwnego, że Netflix postanowił ująć ją w swojej najnowszej serii.

Formuła 1. Jazda o życie to cykl składający się z dziesięciu odcinków. Serial dokumentalny pokazuje jak od kulis wygląda życie i praca najlepszych kierowców na świecie. Opowiada nie tylko o samych „zainteresowanych”, ale również przybliża profil ich rodzin, najbliższych, współpracowników. Premiera miała miejsce 8 marca bieżącego roku. Jak donoszą Wirtualne Media, drugim sezonie serialu poruszona będzie historia Roberta oraz jego powrotu na szczyt po wypadku, który mógł zakończyć nie tylko jego życie, ale również karierę.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Robert Kubica na ustach całego świata! O Polaku znowu jest głośno!

Zobacz: Wielki sukces Polaka! Robert Kubica już oficjalnie w teamie Williams Martini Racing!

Zobacz: Robert Kubica wraca do formy? Tak, ale… Co z jego ręką?


Robert Kubica w teamie Williams

Robert Kubica w teamie Williams

Robert Kubica

Robert Kubica

Robert Kubica na torze wyścigowym

Robert Kubica na torze wyścigowym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×