Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Robert Kozyra skrytykował kandydatów na Eurowizję 2016. Jednej z gwiazd musi bardzo nie lubić

Robert Kozyra o Eurowizji 2016


Robert Kozyra o Eurowizji 2016

Były szef Radia Zet i juror programu Mam talent wciąż świetnie odnajduje się w roli krytyka talentów, choć dziś nikt mu już za to nie płaci 😉 Ostatnio dostało się Ewelinie Lisowskiej, której muzykę, Kozyra porównał do… disco-polo. Fani wokalistki nie byli zachwyceni.

Zobacz: „To jest pop najniższego gatunku, ulepszona wersja Daj mi tę noc” – Ojciec sukcesu wielu gwiazd ostro o Ewelinie Lisowskiej

Teraz Robert Kozyra krytykuje polskich artystów, którzy chcą powalczyć o bilet na Eurowizję 2016. W rozmowie z Wideoportalem najbardziej oberwało się Michałowi Szpakowi:

Nie wiem czy cokolwiek interesującego sobą reprezentuje. Wiemy tyle, że ma długie włosy i maluje paznokcie

Były juror Mam talent właściwie nie jest zainteresowany losami Polski podczas Eurowizji 2016. Dał temu znak w prześmiewczej wypowiedzi:

Za bardzo mnie nie interesuje czy będzie w tym roku kobieta z brodą czy ktoś inny

Jedna kobieta z brodą już była i wygrała. Eurowizja nie lubi powtórzeń 😉 To dobrze, że w tym roku Polska chce postawić po prostu na dobrą muzykę.

Zobacz: Znamy piosenkę Edyty Górniak na Eurowizję 2016! Gwiazda potwierdziła udział w konkursie

Robert Kozyra na imprezie G.H. Mumm

Robert Kozyra skrytykował Michała Szpaka

Michał Szpak na Eurowizji 2016 - uczestnicy polskich preselekcji Krajowe Eliminacje 2016

Michał Szpak na Eurowizji 2016 – uczestnicy polskich preselekcji Krajowe Eliminacje 2016

Czy Edyta Górniak powinna pojechać na konkurs Eurowizji?Komentarzy: 16


Gość | 3 kwietnia 2016, 09:16

Szkoda pisać o tym buraku. Olewać dziada głuchego i ślepego. Robić swoje. I przypominam wasze czosnkowe rządy się skończyły kosyra. Najwyższy czas załapać nieudacznicy.


Gość | 3 kwietnia 2016, 09:10

Kozyra… Jedna wielka wiocha. I ani już słowa na temat Mi chała miernoto z remizy. Ty śmiesz coś bełkotać o zachodzie i usa. Zakompleksiony parchu ze wzgórz golan.


Gość | 3 kwietnia 2016, 09:06

Michał nie jestem wylewna i rzadko kogoś chwalę a to raczej pierwszy raz mówię. Niesamowity z ciebie człowiek. Mam nadzieję, że nie tylko w mediach, ale i face to face. Jedna prośba. Zostań takim. Nie pozwól nikomu się zmieniać. My też na to nie pozwolimy;). Jeżeli u takich racjonalistów jak ja wywołujesz takie emocje jesteś objawieniem. Bądź ponad pamiętaj. Tobie wolno. Nawet musisz bo kto miałby prawo cię zmieniać i po co. Twórz piękno i oby też dobro. Po to tutaj jesteś. Izka, pozdrawiam.


Gość | 19 marca 2016, 09:13

A temu to sie nic nie podoba. Najpiękniej to oczywiście śpiewa ta jego diwa’ ktora od lat nie ma na siebie pomyslu i fajnej piosenki. Bardzo dobrze, ze wygral M. Szpak. Trzymam za niego kciuki i niech utrze nosa tym wszystkim zarozumialcom i pseudo gwiazdom.


Gość | 14 marca 2016, 08:32

Kozyra znawca muzyki od siedmu bolesci .Zapomnial ze to Polska !!!


Gość | 11 marca 2016, 18:02

Edyta Gorniak zawsze miala niskich facetow i Zydow.


Gość | 11 marca 2016, 18:01

Ani Polacy ,ani Zydzi spiewac nie potrafia


Gość | 11 marca 2016, 18:00

Kozyra zaden artysta z Polski nie dorowna zachodowi .
Twoja krytyka niczego w tej kwestii nie zmieni ,tak bylo jest i bedzie i tak juz pozostanie bo to jest Polska.To nie Zachod, to nie USA.Wiec przyjmij to do wiadomosci ,ze na pewno inaczej nigdy nie bedzie.


Gość | 11 marca 2016, 17:55

Szpak powinien pracowac jako spawacz ,hydraulik, mechanik,itp. a nie spiewac bo drze ryja jak wiejski chlop.


Gość | 7 marca 2016, 10:29

Szpak był najlepszy. Górniak zbyt balladowa i bez wyrazu. Faktycznie Eurowizja nie lubi powtórzeń, więc Szpak nie zajmie wysokiego miejsca. Z Sergiejem NIE MA SZANS. Górniak by musiała dostać świetny tekst i muzykę na jej możliwości głosowe jak Whitney Houston. Niestety w Polsce nie ma aktualnie NIKOGO kto by dla niej coś świetnego stworzył. Reszta to faktycznie jakis najniższych lotów pop. Niestety Kozyra sie nie myli, ja również czarno to widze. Kiedy pisałam, ze na światowe wybiegi wejdzie nowy polski model Maga, bo wpisuje się w aktualne trendy mody to mnie wyśmiali. W Top Model wygrała dziewczyna, ale ona chodzi po polskich wybiegach, a on po zagranicznych.


Gość | 6 marca 2016, 11:42

Niech on się odczepi od Szpaka i spojrzy co sam sobą reprezentuje – nawet na jurora go dalej nie chcieli i słusznie widać przejrzeli na oczy, to przelewa swą gorycz na kogo może. Tu udaje zadowolonego – normalnie to on ma zimne oblicze bez cienia uśmiechu wystarczy – obejrzeć wywiad u Jakubiaka.


Gość | 10 lutego 2016, 10:41

Sensem sztuki jest zmysłowość i profesjonalizm.Michał ma jedno i drugie.Ma szansę wygrać konkurs Eurowizji.Pan Kozyra nie ma racji widząc w Michale tylko paznokcie i włosy .To chora projekcja wyobrażni pana Kozyry.


da | 9 lutego 2016, 12:38

Tylko Szpak!!!!


Gość | 9 lutego 2016, 10:27

A kim on jest!? Matko jaki to jest straszny facet. Znany z tego ze znany a obecnie znany z krytykowania innych. Snobizm mu się z butów wylewa bo z głowy to tylko woda wycieka bo cóż by innego w niej miał


Gość | 9 lutego 2016, 10:16

KOZYRA ….! POLSCY ,CZY ZYDOWSCY WYKONAWCY TO NIE AMERYKANSCY. CZY Z ZACHODNIEJ EUROPY ZROZUM TO.


Gość | 9 lutego 2016, 10:14

Kozyra kup sobie buty na obcasach ,bedziesz 7-9 cm wyzszy.
Udajesz madrale,znawce muzyki itd krytykujesz wszystkich dookola,sprobuj zatem sam cos zaspiewac.


Dodaj komentarz
×