WOJNA! Magdalena Korzeniowska nie odpuści niewiernemu mężowi! Na sali sądowej czeka go prawdziwa batalia!

Robert Korzeniowski rozwodzi się

Robert Korzeniowski rozwodzi się

Robert Korzeniowski i Magdalena Korzeniowska rozwodzą się

Wygląda na to, że rozstanie Roberta KorzeniowskiegoMagdaleny Korzeniowskiej będzie przebiegało w podobnej atmosferze, co rozwód Piotra Żyły Justyny Żyły. Zaledwie kilka dni temu Polskę obiegła sensacyjna wiadomość – słynny sportowiec i medalista ma romans! Super Express opublikował zdjęcia, na którym Korzeniowski nie szczędzi czułości młodziutkiej partnerce. Zdecydowanie nie była ona jego żoną, a to odkrycie spowodowało prawdziwą lawinę wydarzeń.

Jak donosi tabloid, Korzeniowski od kilku miesięcy nie mieszka już z żoną. Potwierdził również, ma nową partnerkę:

 Tak, to jedna z dziewczyn z mojego klubu – wyjawił i dodał – To nie jest tak, że coś się dzieje przypadkowo.

Mówi się, że „piekło nie zna większej furii, niż kobieta wzgardzona” i w tym wypadku nikt chyba nie będzie obwiniał Magdaleny za to, że w sądzie urządzi niewiernemu partnerowi prawdziwą apokalipsę. Jak twierdzą informatorzy tabloidu, Korzeniowska nie zamierza odejść bez walki, ani ułatwiać mężowi życia. Pochodzi z rodziny adwokackiej, sama pracuje w kancelarii i specjalizuje się, o ironio, w rozwodach:

Robert nie będzie miał łatwo na sali sądowej. Zwłaszcza że to on zostawił rodzinę i odszedł do innej. Magda będzie żądała orzeczenia o wyłącznej winie Roberta – wyjawia znajomy pary

Walka będzie zacięta, bo i jest o co walczyć. Przede wszystkim w grę wchodzi opieka nad dzieckiem, które obecnie mieszka z mamą oraz o mieszkanie i alimenty. Apartament Korzeniowskich wart jest niemal milion, a Robert płaci już alimenty na córkę z poprzedniego małżeństwa, więc ma do stracenia przynajmniej kolejnych 5 tysięcy miesięcznie.

Wygląda na to, że szykuje się niezła awantura…

Szokujące kulisy małżeństwa Roberta Korzeniowskiego ujawnione przez tabloid! W jego domu dochodziło do dantejskich scen!

Najpierw Piotr Żyła, a teraz on? Robert Korzeniowski przyłapany na gorącym romansie!

Tylko u nas! Gwiazdy komentują zwycięstwo Kamila Stocha! Anita Włodarczyk, Agnieszka Kaczorowska, Robert Korzeniowski, Krzysztof Ibisz [WIDEO]


Robert Korzeniowski z żoną - Sportowiec Roku 2017, Przegląd Sportowy (6 stycznia 2018)

Robert Korzeniowski z żoną - Sportowiec Roku 2017, Przegląd Sportowy (6 stycznia 2018)

Robert Korzeniowski - Półmaraton Warszawski 2017

Robert Korzeniowski - Półmaraton Warszawski 2017

Syn Roberta Korzeniowskiego alarmował o pożarze

Syn Roberta Korzeniowskiego alarmował o pożarze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×