Robert Kochanek był objawieniem „TzG” w TVN i nagle zniknął. Teraz wraca z kontrowersyjnym reality show. Ale się zmienił

Robert Kochanek

Robert Kochanek

40 kontra 20 to nowy program TVN 7, który będzie powstawał na rajskiej wyspie, a stawką będzie miłość. Stacja właśnie ujawniła, kto będzie jednym z głównych bohaterów. To Robert Kochanek, tancerz dobrze znany z Tańca z Gwiazdami.

40 kontra 20, to nowe show TVN 7, w którym miłość nie pyta o wiek. W randkowym programie zobaczymy dwóch mężczyzn – starszego i młodszego, którzy będą rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. W wyborze liczy się wszystko z wyjątkiem metryki, dlatego też kandydatki do serca głównych bohaterów to zarówno ambitne, nowoczesne, silne, dojrzałe kobiety jak i młode, wyzwolone, pewne siebie dziewczyny. Wszystkich uczestników łączy jedno – szukają miłości.

40 kontra 20 to pierwszy w historii polskiej telewizji program typu dating show, w którym nie ma podziału na wiek. Biorą w nim udział kobiety od 20 do 50 lat oraz mężczyźni w dwóch grupach wiekowych – poniżej 30 roku życia oraz powyżej 40.

Produkcja właśnie ujawniła, kim jest starszy z mężczyzn.

Który uczestnik Tańca z Gwiazdami pojawi się w show 40 kontra 20?

Stacja ujawniła już nazwiska niektórych z randkowiczów, tożsamość głównych bohaterów była jednak do tej pory owiana tajemnicą. Teraz okazało się, że jednym z seniorów będzie znany z Tańca z gwiazdami Robert Kochanek.

Znany w polskim show-biznesie tancerz ma 43 lata. Będzie jednym z dwóch mężczyzn, o których względy będą w programie walczyć kobiety. Uczestniczki, które zostaną przez niego wybrane na kandydatki na tę jedyną, zamieszkają razem z nim w willi, która została zaaranżowana specjalnie na użytek show. To właśnie tam toczyć się będzie walka o jego serce. Wszystko odbędzie się na jednej z greckich wysp.

Kim jest Robert Kochanek?

Robert Kochanek wziął udział już w pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami. Partnerował wówczas Annie Korcz. W trzeciej stanął na podium z Joanną Koroniewską, w czwartej tańczył w parze z Joanną Liszowską, w szóstej z Darią Widawską, a później kolejno z Małgorzatą Sochą oraz Iloną Felicjańską. Po przerwie powrócił w 2015 roku i partnerował Kamili Szczawińskiej, Małgorzacie Tomaszewskiej oraz Dorocie Choteckiej.

Tancerz może pochwalić się niemałymi sukcesami: zwyciężył w wielu prestiżowych turniejach i reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich.

Jest założycielem i właścicielem Agencji Tanecznej The Ones, która działa w kilku różnych obszarach. Zatrudnieni tam tancerze uczą tańca, ale także dają pokazy swoich umiejętności – np. na prywatnych lub firmowych imprezach.

Kochanek pracuje także jako konferansjer oraz aktor. Jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie najczęściej chwali się swoim pupilem Fidelem.

Będziecie oglądać go w nowym show?


Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×