Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi zajrzeli jej nawet do bagażnika!
Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi zajrzeli jej nawet do bagażnika!

Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi zajrzeli jej nawet...

Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi...

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway bawią się w Londynie!
Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway bawią się w Londynie!

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway...

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis...

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze odwiedziła „Dzień Dobry TVN”. Trudno oderwać wzrok!
Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze odwiedziła „Dzień Dobry TVN”. Trudno oderwać wzrok!

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze odwiedziła „Dzień Dobry...

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze...

Dziś piątek, 19.10.2018

Robert Janowski odbija piłeczkę i ostro krytykuje TVP. Zapowiada też pozew! „Będę informował na bieżąco z sali sądowej”

Robert JanowskiRobert Janowski pozwie „Super Express” za użycie określenia „sekta”

Wygląda na to, że wojna o Jaka to melodia? rozgorzała na nowo i nie skończy się polubownie. Zaczęło się od artykułu w Na Żywo, później oświadczenie wydał Robert Janowski, następnie Jacek Kurski, a potem trzy grosze dorzucił Super Express. I to właśnie artykuł tabloidu sprawił, że Janowski stracił cierpliwość. Na swoim Facebooku udostępnił ostry wpis:

UDOSTĘPNICIE? Niech dotrze do tych, których tutaj nie ma. Bardzo chciałbym docenić WSZYSTKICH 

Szanowni Państwo, Drodzy Melodiowicze, Kochani Przyjaciele
se.pl zagrał dziś w grę pt.,, Odbijany”
Odbiję i ja.
Po pierwsze i najważniejsze- bardzo bardzo dziękuję za WSZYSTKIE e-maile, wiadomości, sms-y, zdjęcia, wspomnienia i słowa. Nie jestem w stanie odpisać , odpowiedzieć i porozmawiać z Wami – zabrakło dnia i siły. Ale obiecałem odezwać się tutaj, a, powtórzę to jeszcze raz, słowo moje ,,droższe pieniędzy”.
Dziękuję, że byliście ze mną i z programem Jaka to Melodia przez te wszystkie lata. ,, Stuknęło” nam 21. I jest mi cholernie przykro, że za swoją Miłość do Muzyki, za Pasję, za Moralność i Lojalność, za Wsparcie mnie, program i TVP zostaliście dziś obrażeni. Nazwani ,, SEKTĄ”. Posądzeni o intrygi, kumoterstwo i ,o zgrozo, nieuczciwość. W podzięce za swoją ciężką pracę otrzymaliście laurkę pt. ,, Zaklęty krąg”. Oto jak se.pl Super Express szanuje swoich czytelników. 

W dalszej części wpisu Janowski zaznaczył, że nigdy nie czuł się najważniejszy w programie:

Nigdy nie byłem w programie najważniejszy. Zawsze, powtarzam, ZAWSZE liczyli się przede wszystkim nasi goście, zwodnicy i widzowie. I nic się nie zmieniło. Jesteście najlepsi. Bez WAS nie byłoby Melodii. To dzięki Wam ,,JTM?” otrzymało tytuł Najlepszego Programu Rozrywkowego. To dzięki WAM TVP1 – oficjalna strona uzyskało pozycję lidera rynku wśród wszystkich widzów. W imieniu Media Corporation, byłego już producenta teleturnieju, i swoim serdecznie Wam za to dziękuję. 

Zapowiedział też, że pojawi się jeszcze w 10 odcinkach:

Nie odniosę się dzisiaj do ,, reszty bzdur”, które wyczytałem w SE. Dam szansę ,, dziennikarzom” tam pracującym. Będę Was informował na bieżąco z sali sądowej. se.pl pod skrzydłami ZPR ( współpracownicy TVP przy nowej formule programu Jaka to melodia? ) już raz przegrali proces o naruszenie dóbr osobistych mojej żony Monika Janowska. Okłamywali swoich czytelników i wciąż to robią. Jest mi, najnormalniej w świecie, za nich WSTYD.
Zgodnie z umową zawartą pomiędzy Media Corporation a TVP1 – oficjalna strona z poprzedniego sezonu pozostało 10 odcinków, które z przyjemnością dla WAS zagramy. Czyli jeszcze widzimy się na chwilę, MOI DRODZY. Dopiero potem się z Wami pożegnam.
Póki co, życzę zdrowia, spokoju i słońca. Przyda się nam wszystkim
Do usłyszenia

Szykuje się prawdziwa walka na medialne noże. Jak myślicie, uda mu się kolejny raz wygrać?

Basia Kurdej-Szatan zastąpi Roberta Janowskiego w „Jaka to melodia?”. Jest oficjalna odpowiedź na propozycję TVP!

Zaczyna się robić nieprzyjemnie! Jacek Kurski właśnie zarzucił Robertowi Janowskiemu kłamstwo!

Awantura wokół „Jaka to melodia?” trwa w najlepsze. Robert Janowski przerywa milczenie. „Pojechali po całości”Jesteś fanem „Jaka to melodia?”

Komentarzy: 1


Mario 46 z Krakowa | 23 sierpnia 2018, 14:37

Robson. Trzymaj się. Zawsze my widzowie tego programu i twoi fani będą z tobą. Robson. Nic straconego. Zagadaj z Grażką Torbicką, ona wkręci cię do tvn a tam zaczniesz kontynuację:Jaką to piosenka np. Dadzą Ci studio i sam sobie je wyposażysz po swojemu i po swojemu ulozysz i TVP już całkiem spadnie oglądalność a tvn dzięki tobie i nam wiernym fanom i widzom będzie miało największą. A Norbi tak się skurwił z PiS? Brak godności i honoru. No w sumie jeden przebój nagrał i zaśpiewał, to brak kasy. Grażka Torbicka HELP! Robson Wielki Janowski tonie! Jaka to piosenka może być na tvn i z przyjemnością będę oglądał każdy odcinek. I jeszcze jak będzie emitowana w tym samym czasie co Jaka to melodia na TVP… Czekamy na ciebie Alejandro, Roberto Janowski.


Dodaj komentarz
×