Szukaj

Robert Janowski odbija piłeczkę i ostro krytykuje TVP. Zapowiada też pozew! “Będę informował na bieżąco z sali sądowej”

Robert Janowski

Robert Janowski pozwie “Super Express” za użycie określenia “sekta”

Wygląda na to, że wojna o Jaka to melodia? rozgorzała na nowo i nie skończy się polubownie. Zaczęło się od artykułu w Na Żywo, później oświadczenie wydał Robert Janowski, następnie Jacek Kurski, a potem trzy grosze dorzucił Super Express. I to właśnie artykuł tabloidu sprawił, że Janowski stracił cierpliwość. Na swoim Facebooku udostępnił ostry wpis:

UDOSTĘPNICIE? Niech dotrze do tych, których tutaj nie ma. Bardzo chciałbym docenić WSZYSTKICH 

Szanowni Państwo, Drodzy Melodiowicze, Kochani Przyjaciele
se.pl zagrał dziś w grę pt.,, Odbijany”
Odbiję i ja.
Po pierwsze i najważniejsze- bardzo bardzo dziękuję za WSZYSTKIE e-maile, wiadomości, sms-y, zdjęcia, wspomnienia i słowa. Nie jestem w stanie odpisać , odpowiedzieć i porozmawiać z Wami – zabrakło dnia i siły. Ale obiecałem odezwać się tutaj, a, powtórzę to jeszcze raz, słowo moje ,,droższe pieniędzy”.
Dziękuję, że byliście ze mną i z programem Jaka to Melodia przez te wszystkie lata. ,, Stuknęło” nam 21. I jest mi cholernie przykro, że za swoją Miłość do Muzyki, za Pasję, za Moralność i Lojalność, za Wsparcie mnie, program i TVP zostaliście dziś obrażeni. Nazwani ,, SEKTĄ”. Posądzeni o intrygi, kumoterstwo i ,o zgrozo, nieuczciwość. W podzięce za swoją ciężką pracę otrzymaliście laurkę pt. ,, Zaklęty krąg”. Oto jak se.pl Super Express szanuje swoich czytelników. 

W dalszej części wpisu Janowski zaznaczył, że nigdy nie czuł się najważniejszy w programie:

Nigdy nie byłem w programie najważniejszy. Zawsze, powtarzam, ZAWSZE liczyli się przede wszystkim nasi goście, zwodnicy i widzowie. I nic się nie zmieniło. Jesteście najlepsi. Bez WAS nie byłoby Melodii. To dzięki Wam ,,JTM?” otrzymało tytuł Najlepszego Programu Rozrywkowego. To dzięki WAM TVP1 – oficjalna strona uzyskało pozycję lidera rynku wśród wszystkich widzów. W imieniu Media Corporation, byłego już producenta teleturnieju, i swoim serdecznie Wam za to dziękuję. 

Zapowiedział też, że pojawi się jeszcze w 10 odcinkach:

Nie odniosę się dzisiaj do ,, reszty bzdur”, które wyczytałem w SE. Dam szansę ,, dziennikarzom” tam pracującym. Będę Was informował na bieżąco z sali sądowej. se.pl pod skrzydłami ZPR ( współpracownicy TVP przy nowej formule programu Jaka to melodia? ) już raz przegrali proces o naruszenie dóbr osobistych mojej żony Monika Janowska. Okłamywali swoich czytelników i wciąż to robią. Jest mi, najnormalniej w świecie, za nich WSTYD.
Zgodnie z umową zawartą pomiędzy Media Corporation a TVP1 – oficjalna strona z poprzedniego sezonu pozostało 10 odcinków, które z przyjemnością dla WAS zagramy. Czyli jeszcze widzimy się na chwilę, MOI DRODZY. Dopiero potem się z Wami pożegnam.
Póki co, życzę zdrowia, spokoju i słońca. Przyda się nam wszystkim
Do usłyszenia

Szykuje się prawdziwa walka na medialne noże. Jak myślicie, uda mu się kolejny raz wygrać?

Basia Kurdej-Szatan zastąpi Roberta Janowskiego w „Jaka to melodia?”. Jest oficjalna odpowiedź na propozycję TVP!

Zaczyna się robić nieprzyjemnie! Jacek Kurski właśnie zarzucił Robertowi Janowskiemu kłamstwo!

Awantura wokół „Jaka to melodia?” trwa w najlepsze. Robert Janowski przerywa milczenie. „Pojechali po całości”


Jesteś fanem “Jaka to melodia?”

×