Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Robert Janowski zostaje w TVP? Po tygodniach milczenia zajął oficjalne stanowisko

TVP szuka następcy Roberta Janowskiego


Robert Janowski zostaje w TVP?

Kilka tygodni temu w mediach gruchnęła wiadomość, że Robert Janowski, prowadzący kultowy program Jaka To Melodia?, od dwudziestu lat odchodzi z pracy w TVP. Podobno powodem takiej decyzji były plany prezesa Jacka Kurskiego, żeby do muzycznego show wprowadzić więcej pieśni patriotycznych i zmienić nieco całą formułę programu na bardziej patriotyczną.

Robert ze smutkiem odniósł się do tych rewelacji informując, że nie będzie kontynuował współpracy z TVP. To nie wystarczyło by uciąć spekulacje, bowiem niedawno w mediach pojawiła się kolejna informacja, o tym, że Robertowi udało się wynegocjować odpowiednie pieniądze, dlatego zostaje jednak w programie.

Robert Janowski zostaje w programie „Jaka to melodia”?! Głos zabrał prezes Jacek Kurski

Oświadczenie Roberta Janowskiego w sprawie Jaka to melodia?

Plotka nie spodobała się prezenterowi, który dzisiaj w wyczerpującym wpisie na Facebooku odniósł się w zdecydowany sposób do rewelacji tabloidów:

OŚWIADCZENIE!
Stanowczo informuję, że wszelkie informacje na temat mojego rzekomego porozumienia się z TVP i negocjowania zarobków są nieprawdziwe i rażąco naruszają moje dobra osobiste. Moje wynagrodzenie nigdy nie było tematem rozmów pomiędzy mną a TVP, ponieważ… nigdy nie byłem pracownikiem Telewizji. Od 19 lat związany jestem umową o pracę z firmą Media Corporation i moje stanowisko w tej sprawie jest bez zmian. Zgodnie z ostatnimi ustaleniami , Media Corporation nadal będzie wyłącznym producentem programu ,,Jaka to melodia?” na dotychczasowych warunkach. Oznacza to, że teleturniej pozostanie w niezmienionej formule. Dopóki jednak nie zostanie formalnie podpisana umowa pomiędzy TVP a Producentem programu, ja, jako pracownik Media Corporation, nie mogę też potwierdzić swojego udziału w teleturnieju.

 Cóż, decyzje prezesa Kurskiego budzą różne emocje i reakcje…

Robert Janowski ostro skomentował zmiany w programie „Jaka to melodia?”

Robert Janowski na koncercie z okazji 18. urodzin "Jaka to melodia?"

Robert Janowski na koncercie z okazji 18. urodzin „Jaka to melodia?”

Joanna Moro, Andrzej Grabowski, Robert Janowski, Hanna Śleszyńska

Joanna Moro, Andrzej Grabowski, Robert Janowski, Hanna Śleszyńska

Jesteś fanem „Jaka to melodia?”Komentarzy: 3


Gość | 10 lipca 2017, 20:19

Żeby znieśli to dziadostwo. Sami swoi po 60 razy i całe ich rodziny. Nikt z zewnątrz nie może się dostać. Żadnej kontroli co do naboru zawodników. Znajomo produkcji zarabiają kupę kasy. Co pół roku jedne i te same pyski. Wywalić toto a w wolne miejsce dać uczciwy teleturniej.


Gość | 8 lipca 2017, 01:14

Oznacza to, że więcej R. Janowskiego nie zobaczymy w TVP, nobo skoro TVP zerwała współpracę z Media Corporation, dla której R. Janowski pracował, a TVP będzie miała, w miejsce ” Jaka to melodia ?’ ,swój autorski program „Name that tune” , to wszystko na to wskazuje ,że to koniec programu „jaka to melodia?” w TVP i jednocześnie R. Janowskiego.


Gość | 8 lipca 2017, 01:05

a kurski tylko wciąż powtarza…”- to kuriozlny fake news , rozmawiamy z Janowskim


Dodaj komentarz
×