Szukaj

Problemy zdrowotne żony zainspirowały Roberta Janowskiego do otwarcia nowego biznesu. Zaskakująca zmiana branży

Robert Janowski otwiera biznes

Robert Janowski otwiera biznes

Robert Janowski postanowił zainwestować w nowy biznes. Nie ma on nic wspólnego z mediami. Jaki pomysł ma były prowadzący show Jaka to melodia? Co go zainspirowało? O szczegółach opowiedziała Monika Janowska.

Robert Janowski przez ponad dwie dekady prowadził show Jaka to melodia?. Odszedł z pracy, a wokół całej sprawy zrobiło się dosyć głośno i nieprzyjemnie. Już kilka miesięcy przed podjęciem trudnej decyzji, nie mógł porozumieć się ze swoimi przełożonymi. Nie zgodził się na proponowane warunki współpracy i znaczące zmiany w jego formule.

Nie ukrywał tego, że drogi jego i Telewizji Publicznej na zawsze się rozeszły. Swojego rozczarowania tym, co dzieje się w TVP nie ukrywa także jego żona – Monika Janowska. Publikuje posty na Facebooku, w których nie przebiera w słowach i bezkompromisowo pisze to, co myśli na temat sytuacji w dawnej firmie męża. Jej wpisy imponują Robertowi, o czym powiedział reporterce Jastrząb Post.

Podoba mi się też to, że ma odwagę. Bo tej odwagi na co dzień nam trochę brakuje. Nie wszyscy mówią to, co chcieliby powiedzieć np. przed kamerą. Chociażby na temat telewizji.

Niestety miesiące nieprzyjemności i życia w stresie dały się małżonkom we znaki. To przede wszystkim stan zdrowia Moniki zainspirował Janowskiego do tego, żeby zainwestować w nowy biznes. Czym będzie się zajmował muzyk?

Jaki biznes otwiera Robert Janowski?

Żona muzyka się wygadała i w rozmowie z Twoim Imperium zdradziła, że wraz z Robertem otwierają nowy biznes. Jaki?

Nie ukrywam, że po licznych aferach medialnych z naszym udziałem zaczęły mi dokuczać stany nerwicowe i bezsenność. Cierpię też na reumatoidalne zapalenie stawów – powiedziała w wywiadzie.

Kupili komorę tlenową na własny użytek, jednak teraz planują nieco rozszerzyć działalność. Planują otworzyć specjalny gabinet w Warszawie:

Zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt i udostępniamy go chętnym – przyznaje Janowski. Wśród pacjentów znajdują się ci, którzy przeszli COVID-19, walczą z bezsennością czy depresją – dodaje Janowska.

Myślicie, że to dobry pomysł?


Robert Janowski i Monika Janowska

Robert Janowski i Monika Janowska

Robert Janowski i Monika Janowska

Robert Janowski i Monika Janowska

Robert Janowski i Monika Janowska

Robert Janowski i Monika Janowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×