Szukaj

Robert Górski w swojej książce nie szczędził gorzkich słów Marcie Kaczyńskiej: „Ma rozdwojenie jaźni, bo…”

Robert Górski, Marta Kaczyńska

Robert Górski, Marta Kaczyńska

Robert Górski, którego doskonale znają fani komedii wydał właśnie książkę "Jak zostałem prezesem". Lektura skupia się między innymi na siostrzenicy założyciela Prawa i Sprawiedliwości. 

Robert Górski odgrywający główną rolę w Uchu prezesa wydał książkę, w której zdradza kulisy powstawania komediowej produkcji. W serialu Marta Kaczyńska pojawiła się tylko raz (w jej rolę wcieliła się Julia Kacprzycka). Górski zdradza, że unikał tej postaci bo po pierwsze było mu jej żal. Żałoba po zmarłych rodzicach w żadnym wypadku nie jest powodem do żartów. Na dodatek nie jest osobą publiczną, a jedynie felietonistką.

Zobacz: Marta Kaczyńska z byłym mężem i dziećmi na rozpoczęciu roku szkolnego córki. Wyglądała jak miss!

Ma takie zabawne rozdwojenie jaźni, bo pisze felietony, w których uczy ludzi, jak żyć, a jednocześnie jej życie prywatne to ciąg niebanalnych obyczajowych skandali. Jest moralistko-skandalistką – czytamy w książce Roberta Górskiego.

Poza tym komik doskonale zdaje sobie sprawę, że Kaczyńska wzbudza mieszane uczucia nawet wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz: Krystyna Pawłowicz krytykuje serial „Ucho prezesa”. Posłanka została sparodiowana! [WIDEO]

Budzi w nich konsternację, bo to element, który nie pasuje. Pytani o córkę śp. prezydenta i jej skomplikowane życie rodzinne, układy z mężami, którzy okazywali się nie być ojcami jej dzieci, odpowiadają cichym głosem, że no trudno, Marteczka to im się nie udała – pisze Górski.

Zdaniem autora książki wszystko to kwestia wychowania. Córka pary prezydenckiej trzymana pod kloszem zapragnęła zupełnie innego życia.

Może rodzice ją za mocno trzymali, to im się odwinęła. Często tak jest, że na im krótszej smyczy są dzieci, tym dalej potem muszą odbiec. Z katolickiego liceum wybiegają czasem naprawdę wygłodniałe wilki. Bilans musi się wyrównać – czytamy.

Zobacz: Dzieje się! Były mąż Marty Kaczyńskiej Marcin Dubieniecki wyciągnął rodzinne brudy: “Jestem naocznym świadkiem patologii”!


Robert Górski - Ucho Prezesa

Robert Górski - Ucho Prezesa

Robert Górski został ojcem

Robert Górski został ojcem

Marta Kaczyńska na spacerze z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×