Robert Gonera pokonał życiowy kryzys! Opowiedział jak teraz wyglądają jego relacje z dziećmi

Robert Gonera relacje z dziećmi

Robert Gonera po latach odnowił kontakty z synami

50-letni Robert Gonera czasy swojej świetności ma już za sobą. Kilkanaście lat temu Robert był rozchwytywanym aktorem grającym główne role. Obecnie gwiazdor pojawia się na ekranie rzadko, grając głównie epizody w serialach.

Podobnie jak i kariera zawodowa, również jego życie osobiste nie było pasmem samych sukcesów. Aktor przeszedł dwa rozwody, z Jolantą Fraszyńską oraz Karoliną Wolską. Z pierwszego małżeństwa ma dorosłą córkę Nastazję, natomiast z drugiego związku ma synów Teodora oraz Leonarda. Jeszcze kilka lat temu Robert Gonera widywał ich zaledwie dwa razy w roku.

Okazało się, że po latach Gonera wreszcie naprawił kontakty z dziećmi. Sam opowiedział o tym w rozmowie z Faktem:

Pracuję i mieszkam w stolicy, ale mnóstwo czasu spędzam we Wrocławiu. Los aktora to tułaczka, nie przeszkadza mi więc podróżowanie między miastami – wyjawił aktor.

Robert Gonera aktualnie stara się nadrobić zaległości, zatem każdą wolną chwile pragnie spędzić z synami 14-letnim Teodorem oraz 10-letnim Leonardem:

Zależy mi na kontakcie z dziećmi. Jestem szczęśliwy, że poukładałem sobie z nimi relacje. Chłopcy są jeszcze mali, ale niedługo wejdą w trudny wiek.

Robert Gonera od 2012 roku, nie miał pracy, mieszkania. Podobno jakiś czas mieszkał nawet w samochodzie. Na szczęście nastały w jego życiu dobre czasy i gra w hicie TVP, Korona królów:

Czas dzielę pomiędzy pracę i synów. Planuję z nimi nawet krótki wakacyjny wypad – zdradził aktor na łamach Faktu.

Śledzicie losy jego bohatera w serialu TVP?

Robert Gonera wciąż nie wyszedł na prostą? Dalej nie stać go na mieszkanie w Warszawie! [Wideo]

Robert Gonera o związku córki: „Sytuacja jest poważna”. Niby nic nie chciał zdradzić, ale ostatnie zdanie mówi wszystko! [WIDEO]

Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej ma 27 lat i wygląda jak gwiazda Hollywood! Nic dziwnego, że robi taką karierę


Nastazja Gonera

Nastazja Gonera

Nastazja Gonera

Nastazja Gonera

Robert Gonera - Gala Orły 2018

Robert Gonera - Gala Orły 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×