Robert Gawliński ma krótkie blond włosy. Teraz wygląda jak chłopiec z boysbandu

Robert Gawliński metamorfoza

Robert Gawliński metamorfoza

Robert Gawliński wokalista zespołu Wilki zdecydował się na totalną metamorfozę. Nie tylko ściął swoje długie włosy, ale także zmienił ich kolor. Fani są zachwyceni.

Debiutancki utwór  Roberta Gawlińskiego i zespołu WilkiSon Of The Blue Sky– ukazał się 18 lat temu. Od tamtego czasu grupa wciąż odnosi sukcesy.

Szaleństwo na punkcie Wilków zaczęło się już w 1992 roku. Wówczas żaden inny utwór nie był tak często emitowany w radiu i telewizji, a teledysk do przeboju Son Of The Blue Sky, zrealizowany przez Kubę Wojewódzkiego, pojawiał się również w brytyjskiej MTV. Sprzedano 220 000 egz. kaset i płyt. Szacuje się, że włącznie z nakładami pirackimi, album rozszedł się być może w liczbie ponad miliona egzemplarzy.

Od tamtego czasu jednak wiele się zmieniło. Przede wszystkim dorośli synowie Roberta, którzy dziś są stałymi członkami  w zespole ojca: Beniamin gra na gitarze akustycznej, klawiszach i śpiewa w chórkach, a Emanuel gra na basie. Właśnie z nimi Robert chce nagrać nowy album.

Robert Gawliński krótkowłosym blondynem. Ale zmiana

Zanim jednak usłyszymy nowe nagrania Wilków, wokalista grupy zaśpiewał ze Smolastym. W piątek, 8 maja, na tydzień przed premierą płyty Pełnia, ukazał się najnowszy teledysk rapera – Perła na dnie z gościnnym udziałem legendy polskiej muzyki.

Takie spotkania są teraz bardzo rzadkie, jeśli chodzi o artystów w różnych pułapach wiekowych. A szkoda. Bardzo się cieszę, że mogłem nagrać numer ze Smoalstym. Utwór jest świetny, Mam nadzieję, że będzie hicior – przyznał Gawliński.

Przy okazji zapowiedzi premiery piosenki Robert zaprezentował zupełnie nową fryzurę. Krótkie blond włosy wyjątkowo mu pasują.

Duet Smolastego i Gawlińskiego zobaczymy też w najnowszym programie Kuby Wojewódzkiego 250m2.

Życie zabija… Czyli co to znaczy być Perłą na dnie. Opowiedzą o tym #robertgawlinski oraz @smolasty – zapowiedział Kuba na swoim Instagramie.

Fani zwrócili uwagę na fryzurę Roberta. Posypały się komplementy:

  • Wow Gawliński chyba nigdy tak dobrze nie wyglądał
  • Robert Gawliński dobrze wygląda! Nie poznałabym
  • Panie Robercie! Bo ja z początku myślałam, że nowa fryzura jest wynikiem jakiegoś przegranego zakładu, ALE jednak z każdym kolejnym zdjęciem stwierdzam, że ten nowy image jest TOTALNYM SZTOSEM!

A jak wam się podoba blondwłosy Robert Gawliński?


Robert Gawliński, Smolasty, Kuba Wojewódzki

Robert Gawliński, Smolasty, Kuba Wojewódzki

Robert Gawliński

Robert Gawliński

Robert Gawliński

Robert Gawliński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×