Gwiazdor „Pytania na śniadanie” ukrywa w domu prawdziwą piękność! Jego żona wygląda jak klon Sophie Marceau!

Robert El Gendy żona

Robert El Gendy żona

Robert El Gendy pokazał piękną żonę i synów. Gwiazdor Pytania na śniadanie razem z rodziną wypoczywa w Hiszpanii. Zdjęciami z wakacji pochwalił się na Instagramie.

Robert El Gendy – przystojny prowadzący Pytanie na śniadanie, w którego żyłach płynie krew Polki i Egipcjanina, wypoczywa właśnie w słonecznej Hiszpanii. Choć na Instagramie często pokazuje się z trójką uroczych synów – Maćkiem, Kubą i Oliwierem, to Agatę – swoja ukochaną – stara się chronić przed uwagą mediów.

Wakacje sprawiły jednak, że para postanowiła zamanifestować swoje uczucia i wrzuciła kilka fotek do sieci. Agata – mama Kuby i Oliwiera – wygląda na nich jak Sophie Marceau albo Magdalena Różczka! Robert powinien zdecydowanie częściej namawiać ukochaną na wspólne pozowanie na ściankach. Są dla siebie idealnym dopełnieniem i na dodatek świętują w tym roku 10 rocznicę bycia razem.

Na dobre i na złe. Życzę Wam takiej właśnie przyjaźni i miłości – napisał Robert pod zdjęciem z małżonką.

Pod adresem pary pojawiło się mnóstwo komplementów od internautów:

  • Super z was rodzinka, widać że jest u was miłość i przyjaźń… Życzę wam tego do końca świata.
  • Ależ piękni!!! Uhalala.
  • Piękna miłość, piękni Wy.

Właśnie latem, 10 lat temu, Robert oświadczył się Agacie w Wielkim Kanionie Kolorado i założył jej na palec pierścionek z brylantem, kupiony w Nowym Jorku, zatem okazja do świętowania jest nie byle jaka.

Wszystkim życzymy tak pięknej miłości.

Zobacz: Kim jest Robert El Gendy? To przystojniak, który przebojem wkroczył do świata show-biznesu. Jego kariera zaczęła się dość niewinnie

Zobacz: To się dzieje teraz w “Dzień Dobry TVN”! Kinga Rusin ujawniła sekretne nagranie z planu! Komentuje Woźniak-Starak: “To jakiś Ż-A-R-T!”

Zobacz: Nowa prowadząca “Dzień Dobry TVN” wybrana! Magdę Mołek zastąpi… Niespodzianka, to mało powiedziane!


Robert El Gendy z żoną

Robert El Gendy z żoną

robert
Żona Roberta El Gendy i Sophie Marceau

Żona Roberta El Gendy i Sophie Marceau

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×