Robert El Gendy pokazał żonę i wprawił fanów w osłupienie!”Absolutnie piękna!”

Robert El Gendy pokazał żonę

Robert El Gendy pokazał żonę

Robert El Gendy pokazał swoja piękną żonę na Instagramie i wprawił wszystkich w osłupienie. Zobaczcie, jak wygląda Agata.

Robert El Gendy, to przystojny prowadzący Pytanie na śniadanie z Macadamian Girl w duecie. W jego żyłach płynie krew Polki i Egipcjanina. Choć na Instagramie często pokazuje się z trójką uroczych synów – Maćkiem, Kubą i Oliwierem, to Agatę – swoja ukochaną – stara się chronić przed nadmierną uwagą mediów. Kiedy opublikował zdjęcie, na którym pozuje razem z nią, fani osłupieli.

Zobacz: Robert El Gendy dołączył do załogi „Pytania na Śniadanie”. Uważajcie, bo ten charyzmatyczny prezenter narobi jeszcze niezłego zamieszania!

Robert El Gendy – jak wygląda jego żona?

Niedawno Rober El Gendy opublikował na Instagramie piękne zdjęcie ze swoją żoną, Agatą. Urocza fotografie podpisał:

Kiedy nie ma obok dzieci to tęsknimy za nimi, łapcie chwile! Życie jest jak kwiatek. Im bardziej będziemy go pielęgnować tym dłużej będzie z nami DUŻO MIŁOŚCI I UDANEGO WIECZORU !!

Piękność obok niego, wzbudziła podziw jego obserwujących. Niewielu wiedziało, że jego żona jest tak atrakcyjna kobietą. Nie sposób się nie zgodzić z komentarzami.

Widzę Ją pierwszy raz. Absolutnie piękna. Pozdrowienia dla Niej – czytamy zdziwione komentarze.

Zobacz: Kim jest Robert El Gendy? To przystojniak, który przebojem wkroczył do świata show-biznesu. Jego kariera zaczęła się dość niewinnie

Zobacz: Gwiazdor “Pytania na śniadanie” ukrywa w domu prawdziwą piękność! Jego żona wygląda jak klon Sophie Marceau!

Urocze zdjęcie docenili też inni obserwujący dziennikarza, nie szczędząc komplementów i dając wyraz, że dobrze rozumieją fakt, że rodzice trójki dzieci, czasem muszą odpocząć i pobyć tylko we własnym towarzystwie.

  • Piękne słowa! Dużo miłości!
  • Wzajemnie dla Pana i pięknej żony, dużo miłości.
  • Mamy tak samo! Niekiedy z mężem czekamy na możliwość spędzenia czasu tylko we dwoje, a kiedy już go mamy to czujemy tęsknotę za córką i my to lubimy! Rodzina to najpiękniejsze co mamy! Kiedy nie jesteśmy wszyscy razem, czujemy się niekompletni – piszą obserwujący.

 


Robert El Gendy z żoną

Robert El Gendy z żoną

Robert El Gendy z żoną

Robert El Gendy z żoną

Robert El Gendy - Instagram

Robert El Gendy - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×