Gwiazda „Pytania na śniadanie” miała wypadek. Drastyczne sceny na oczach dziecka. Do akcji wkroczyli medycy

Pytanie na śniadanie, Robert El Gendy

Pytanie na śniadanie, Robert El Gendy

W Dance Dance Dance doszło do kolejnego wypadku na planie. Tym razem przytrafił się Robertowi El Gendy z Pytania na śniadanie. TVP wszystko zarejestrowało i od kilku dni emituje na antenie jako zapowiedź drugiego odcinka tanecznego show.

Przed nami drugi odcinek trzeciej edycji Dance Dance Dance. Po tygodniu przerwy znowu zobaczymy, jak gwiazdy radzą sobie na parkiecie w roli tancerzy, odtwarzających choreografie z popularnych teledysków i występów.

W ubiegłym tygodniu z show nie odpadła żadna z par. Mimo to nie brakowało momentów smutku, bólu i stresu. Roksana Węgiel popłakała się po tym, co usłyszała od Agustina Egurroli, a udział Anny Matysiak w dalszej rywalizacji stał pod znakiem zapytania ze względu na kontuzję nogi.

Kamera TVP na planie widowiska zarejestrowała kolejny wypadek. Tym razem z bólem musiał zmierzyć się gospodarz Pytania na śniadanieRobert El Gendy. Scena już teraz jest mocno promowana przez stację, jako zapowiedź drugiego odcinka.

Dance Dance Dance 3: Robert El Gendy miał wypadek na planie

W trakcie prób generalnych przed nagraniem Dance Dance Dance Robert El Gendy próbował wykonać jedno z podnoszeń ze swoją taneczną partnerką Małgorzatą Opczowską. W ułamku sekundy na twarzy prezentera Pytania na śniadanie pojawił się grymas, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Poprosimy medyka na plan – zakomunikował natychmiast kierownik planu.

Po wstępnych oględzinach Robert został wysłany na prześwietlenie. Okazało się, że uczestnik trzeciej edycji Dance Dance Dance uszkodził więzadło łokciowe w stawie śródręczno-paliczkowym kciuka. Aby Robert mógł pojawić się na nagraniach, specjaliści podjęli decyzję o założeniu gipsu. Zmieniono także choreografię Małgorzaty i Roberta tak, aby nawet w najmniejszym stopniu nie nadwyrężać ręki uczestnika.

Pech chciał, że tego dnia na treningach był obecny syn Roberta, który przestraszył się kontuzją taty. Na szczęście prezenter szybko go przytulił i uspokoił.

Warto dodać, że Robert zatańczy w dzisiejszym odcinku nie tylko w duecie, ale także solo. Jak poradzi sobie mimo tej trudnej sytuacji? Odpowiedź już dziś o 20:35 w TVP2.


Robert El Gendy miał wypadek na planie Dance Dance Dance

Robert El Gendy miał wypadek na planie Dance Dance Dance

Robert El Gendy miał wypaek na planie Dance Dance Dance

Robert El Gendy miał wypaek na planie Dance Dance Dance

Robert El Gendy miał wypaek na planie Dance Dance Dance

Robert El Gendy miał wypaek na planie Dance Dance Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×