Szukaj

Wypadek w „Pytaniu na śniadanie”. Gwiazda nagle upadła i uderzyła głową w posadzkę. Błyskawicznie trafiła na SOR

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Prezenter Pytania na śniadanie doznał poważnego urazu, w wyniku którego doszło do pęknięcia czaszki. Jak to się stało?

Pytanie na śniadanie to program, który uwielbiają widzowie. Już od kilkunastu lat pojawia się na antenie i gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy. Fani tego formatu zawsze mogą liczyć na sporą dawkę nowych informacji ze świata i z kraju. Nie brakuje też porad czy wizyt ciekawych gości. Wiele osób nie wyobraża już sobie rozpoczęcia dnia bez włączenia telewizyjnej Dwójki.

Chociaż od niemal dwóch dekad często zmieniały się pary prowadzących, to każda z nich mogła liczyć na swoje 5 minut sławy. Robert El Gendy ze śniadaniówką związany jest już od jakiegoś czasu. W Telewizji Polskiej pracuje od wielu lat. Relacjonował najważniejsze sportowe wydarzenia. Na antenę powrócił kilka tygodni temu po krótkiej przerwie.

Robert El Gendy miał poważny wypadek w PnŚ

Dziennikarz, prowadząc poranny format, szybko stał się ulubieńcem widzów. Od niedawna możemy go oglądać także w show Dance Dance Dance, gdzie prezentuje swoje umiejętności taneczne na parkiecie. Jego partnerką jest koleżanka z Pytania na Śniadanie, Małgorzata Opczowska. Ostatnio podczas próby doszło do wypadku na planie, w którym doznał urazu dłoni. Medycy zdecydowali się założyć mu gips.

Okazuje się, że Robert miał już w swojej karierze przypadek, w którym potrzebna mu była nagła pomoc lekarzy. W rozmowie z portalem Pomponik zdradził, że przed jednym z nagrań śniadaniówki zdarzyło mu się stracić przytomność. Upadając, uderzył głową w kamienną posadzkę. Niestety doszło do pęknięcia czaszki, a sytuacja była bardzo poważna.

Nigdy o tym nie mówiłem publicznie, bo było to dla mnie trudne, ale trzy lata temu, kiedy dopiero zaczynałem pracę w „Pytaniu na śniadanie”, zdarzyło się coś, co mogło skończyć się dla mnie tragicznie. Czekałem na omówienie programu i nagle upadłem na kamienną posadzkę i straciłem przytomność. Dzień wcześniej wróciłem z Ameryki Południowej z Rajdu Dakar, nie spałem 26 godzin, zmieniłem strefę czasową.

Szybko trafił na SOR do najbliższego szpitala. Obawiał się najgorszego, a lekarze robili co w ich mocy, by poznać przyczynę tego zdarzenia. Niestety do dzisiaj nie wiadomo, dlaczego doszło do omdlenia. Po wspomnianym incydencie Robert cały czas boi się o swoje zdrowie i regularnie poddaje się badaniom:

Trafiłem na SOR do szpitala na Wołoskiej w Warszawie, po prześwietleniu okazało się, że pękła mi czaszka. Co parę minut traciłem przytomność, także w szpitalu. Lekarze do dziś nie wiedzą, jaka była przyczyna. Szukali zmian nowotworowych, na szczęście nic nie znaleźli, ale od tego momentu badam się regularnie, bo po prostu się boję.

Od tego wydarzenia minęły już niemal trzy lata, a Robert czuje się doskonale. Życzymy mu dużo zdrowia.


Robert El Gendy miał wypaek na planie Dance Dance Dance

Robert El Gendy miał wypaek na planie Dance Dance Dance

Robert El Gendy miał wypadek na planie Dance Dance Dance

Robert El Gendy miał wypadek na planie Dance Dance Dance

Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy- Wiosenna ramówka TVP 2021

Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy- Wiosenna ramówka TVP 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×