Hardkorowy Koksu pokazał pierwsze zdjęcie z drugą córeczką. Kruszynka ginie w jego wielkich ramionach

Robert Bruneika - zdjęcie z druga córeczką

Robert Bruneika - zdjęcie z druga córeczką

Robert Burneika pokazał pierwsze zdjęcie z druga córeczką. Trzeba przyznać, że kruszyna w ramionach Hardcorowego Koksa wygląda przesłodko. Zobaczcie.

W połowie lipca Robert Burneika ogłosił, że razem z partnerką Kają spodziewa się drugiego dziecka. Niedługo później zdradził, że planowany termin porodu to dokładnie na ten sam dzień, w którym przyszła na świat pierwsza córka pary.

To nie było zamierzone, my takich rzeczy nie planujemy. Jak się mówi go by the flow, jedziesz do przodu cały czas i to samo się jakoś układa – mówił w rozmowie z naszą reporterką – Nie wiadomo, co będzie. Może córeczka, może synek. Nie będziemy za bardzo wybrzydzać. Nie mamy imienia. To samo było z Gają. Dopiero parę tygodni po tym, jak się urodziła wymyśliliśmy imię. Tym razem też na spokojnie.

Malutka jest już na świecie, a dumny tato pochwalił się pierwszym zdjęciem z drugą córeczką.

Robert Bruneika na pierwszym zdjęciu z drugą córeczką

W zeszłym roku Koksu po raz pierwszy został tatą. Wraz ze swoją ukochaną, Kają Kędzierską, powitali na świecie córeczkę, Gaję. Dumny tata tę szczęśliwą wiadomość przekazał na YouTubie. Dodał filmik pt. Ja na trening, a moja kochana na poród, w którym można zobaczyć, jakie emocje im towarzyszyły w ostatnich chwilach przed rozwiązaniem.

W piątek przed południem Bruneika zawiózł partnerkę do szpitala. W trakcie podróży nakręcili filmik, który pojawił się na Instastory.

Trzeba rodzić, następna córeczka (…). Sprawa jest pilna, nie ma czekania. Musimy szybciutko jechać, żeby nie było lipy i wtedy będzie pompa – mówił fanom Koksu.

Druga córeczka pary przyszła na świat 13 listopada w piątek. Pierwsze zdjęcie pokazała szczęśliwa Kaja.

Kiedy wrócił do domu, podzielił się z fanami nowiną.

Hardkorowy dzień, hardkorowy piątek 13-stego. Urodziła mi się druga córeczka. Dostałem informację ze szpitala, że poród trwał pięć minut tak naprawdę – wyznał na Instastory.

W sobotę pochwalił się pierwszym zdjęciem z córeczką. Robert Bruneika w swoich masywnych ramionach trzyma słodką kruszynkę. Widok jest rozczulający.

Druga Hardkorowa córeczka zaczyna mase robić od 3250g #baby #babygirl #burneika #burneikasports #burneikasportsgym #niemalipy #kids #córeczka #rodzina #warszawa #polska #family – napisał.

Pod postem zaroiło się od ciepłych słów. Internauci życzą zdrowia mamie i dziecku.


Kaja Bruneika z córeczką

Kaja Bruneika z córeczką

Robert Bruneika z córeczką

Robert Bruneika z córeczką

Robert Bruneika - 14 urodziny 4fun TV

Robert Bruneika - 14 urodziny 4fun TV

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×