Robert Biedroń ze swoim życiowym partnerem na wspólnej romantycznej okładce! Taki miły prezent z okazji pierwszego dnia wiosny!

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek

Robert Biedroń z partnerem na okładce Repliki

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek od 17 lat tworzą udany związek. Panowie również w pracy stanowią zgrany team. Biedroń ze swoim ukochanym zdobi nową okładkę magazynu Replika.

Robert Biedroń i jego partner Krzysztof Śmiszek tworzą parę od 17 lat. Panowie są bardzo zapracowani, przebywają w wiecznych rozjazdach, jednak mimo wielu obowiązków od lat są szczęśliwi oraz zawzięcie bronią praw mniejszości seksualnych, angażując się w liczne akcje społeczne. Robert Biedroń niedawno założył własną partię o nazwie Wiosna, w której Krzysztof Śmiszek wspiera go jako prawnik.

Mimo długiego stażu, Biedroń i Śmiszek nie mogą bez siebie żyć, są w sobie zakochani jak na początku znajomości. Były prezydent Słupska nie ukrywa swojej orientacji seksualnej, jak również często chwali się swoją namiętną relacją z ukochanym. Panowie o swoim związku myślą bardzo poważnie, o intymnych szczegółach opowiadali wielokrotnie w wywiadach, ich życiem osobistym zainteresował się na luksusowy magazyn Vogue Polska, w którym panowie zdradzili, że spisali testament. Z okazji pierwszego dnia wiosny Biedroń i Śmiszek zdobią okładkę najnowszego wydania branżowego magazynu Replika:

Dziś pierwszy dzień wiosny i tak się składa, że dziś prezentujemy okładkę najnowszej „Repliki” nr 78 – marzec/kwiecień 2019 – a na niej lider Wiosny – Robert Biedroń oraz jeden z ważniejszych działaczy Wiosny Krzysztof Śmiszek – czytamy na stronie gazety.

W wywiadzie Robert i Krzysztof opowiadają o swoim związku, o powstaniu partii Wiosna, o jej programie, o postulatach LGBTQ i oczywiście o szansach Wiosna Biedronia w roku wyborczym:

Zwracamy też uwagę na „drobny” szczegół na okładce – spójrzcie, co trzyma w ręku Krzysztof Śmiszek – czytamy w opisie.

Magazyn Replika przypomina, że partia Wiosna została ogłoszona 3 lutego br. Partia, której wyniki sondażowe pozwalają na myślenie o wejściu do parlamentu oraz europarlamentu, a której założycielem i liderem jest wyautowany gej, to ewenement nie tylko w skali Polski, ale i całego świata:

Historia ruchu LGBT toczy się na naszych oczach! – czytamy w Replice.

Cały wywiad z Robertem Biedroniem i Krzysztofem Śmiszkiem w najnowszym numerze magazynu, który można kupić w wersji cyfrowej i papierowej za pośrednictwem internetu.

View this post on Instagram

Dziś pierwszy dzień wiosny i tak się składa, że dziś prezentujemy okładkę najnowszej „Repliki” (nr 78 – marzec/kwiecień 2019) – a na niej lider Wiosny – @robertbiedron oraz jeden z ważniejszych działaczy Wiosny Krzysztof Śmiszek @ksmiszek. Prywatnie – to para od 17 lat. W wywiadzie, którego autorem jest Hubert Sobecki z @miloscniewyklucza, Robert i Krzysztof opowiadają o swoim związku, o powstaniu Wiosny, o jej programie, o postulatach LGBT i oczywiście o szansach Wiosna Biedronia w roku wyborczym. Zwracamy też uwagę na „drobny” szczegół na okładce – spójrzcie, co trzyma w ręku Krzysztof Śmiszek. 🙂 <3 Przypomnijmy: powstanie @wiosnabiedronia zostało ogłoszone 3 lutego br. Partia, której wyniki sondażowe pozwalają na myślenie o wejściu do parlamentu (oraz europarlamentu), a której założycielem i liderem jest wyoutowany gej – to ewenement nie tylko w skali Polski, ale całego świata. Historia ruchu LGBT toczy się na naszych oczach! Wywiad z Robertem Biedroniem i Krzysztofem Śmiszkiem oraz cała moc innych materiałów (po raz pierwszy nasz magazyn ma aż 60 stron!) – do przeczytania w „Replice”, dostępnej już na Allegro: – w wersji papierowej: https://allegro.pl/oferta/replika-nr-78-magazyn-lgbt-marzec-kwiecien-2019-7918619089 – w wersji cyfrowej: https://allegro.pl/oferta/replika-nr-78-magazyn-lgbt-mar-kwi-2019-wersja-pdf-7918593903 – w prenumeracie: http://replika-online.pl/prenumerata/ Wysyłka "Repliki" już od jutra! Zdjęcie na okładce: Krystian Lipiec, @lipiec_lipiec, @crystal_rebel_ . #cover #krzysztofśmiszek #lgbt #lgbtq #magazynlgbtqreplika #mariakonopnicka #okładka #replikalgbt #replikalgbtq #robertbiedroń #wiosnabiedronia

A post shared by Magazyn LGBTQ Replika (@magazynlgbtqreplika) on

Robert Biedroń nie mógł przestać się zachwycać! „Ona jest współczesną Michaliną Wisłowską!”. Kogo tak podziwia? [WIDEO]

Filip Chajzer wyznał, że jest gejem! Na antenie „Dzień Dobry TVN” dokonał zaskakującego i bardzo zabawnego coming outu!

Robert Biedroń wyciągnął zapomniane i bardzo mocne słowa Kory! Wytrącił nimi prawicy wszystkie argumenty!


Robert Biedroń z partnerem na okładce Repliki

Robert Biedroń z partnerem na okładce Repliki

Robert Biedroń i Krzysztof Śmieszek spędzili Wielkanoc w Szwajcarii

Robert Biedroń i Krzysztof Śmieszek spędzili Wielkanoc w Szwajcarii

Krzysztof Śmieszek – partner Roberta Biedronia

Krzysztof Śmieszek – partner Roberta Biedronia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×