Robert Biedroń po trzech latach opowiedział o rozłące z partnerem: „Jest to coraz trudniejsze do zniesienia”

Robert Biedroń i Krzysztof Śmieszek

Robert Biedroń i Krzysztof Śmieszek

Robert Biedroń zdradza tajemnice swojego związku

O Robercie Biedroni zrobiło się głośno, gdy wybrano go na prezydenta Słupska, a media zaczęły interesować się nowym politykiem na polskiej scenie – szybko wyszło na jaw, że jest gejem, a w social mediach zawrzało. Biedroń przez lata udowodnił jednak, że nie tylko dba o ludzi i jest doskonałym zarządzającym, ale również wkradł się w łaski stylistów i miłośników męskiej mody. Nie bez powodu uchodzi za jednego z najprzystojniejszych i najlepiej ubranych polityków w kraju. Jego stylizacje są zawsze w punkt, a kolory i fasony dobierane do sylwetki robią doskonałe wrażenie bez względu na to czy pojawia się gdzieś prywatnie czy oficjalnie.

Kto go ubiera? Gdzie robi zakupy? W wywiadzie do pierwszego wydania polskiej edycji Vogue Biedroń zdradził zaskakującą prawdę o swoich stylizacjach:

Ja się nie znam na modzie. I kompletnie się nią nie interesuję. To tylko kwestia wyczucia. A ciuchy noszę po moim Krzyśku (Krzysztof Śmiszek, partner Roberta Biedronia, prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego – przyp. red.). Spodnie i marynarkę mam po nim, zresztą dziurawą. Tylko koszula jest moja.  Krzysiek może być moim stylistą. Bo jak on przestaje coś nosić, to ja mu to zabieram – wyznał rozbawiony Biedroń

Tajemnica rozwiązana. W rozmowie z dziennikarzem Robert napomknął również o swoim życiu prywatnym, o którym z reguły mało wspomina. Wyznał, że mieszka z partnerem, ale widują się rzadko. Dlaczego?

Mieszkamy i w Słupsku, i w Warszawie, i w Gdyni. Mamy w tych trzech miejscach nasze rzeczy. Ważne książki, pamiątki. Ale widujemy się rzadko. Średnio raz w tygodniu. Jeszcze trzy lata temu, jak zaczynałem kadencję, to nie tęskniłem tak bardzo. Ale teraz, po trzech latach rozłąki, jest to coraz trudniejsze do zniesienia. Nie wiem, czy to wynika z rosnącego przywiązania, czy ze starości, czy też z tego, że zbyt rzadko się spotykamy, ale to dla mnie coraz większy problem. Kiedyś było mi z tym łatwiej.

Jak widać życie polityka – wbrew pozorom – nie jest usłane różami.

Gwiazdy na Targach Książki w Krakowie: Lara Gessler, Odeta Moro, Magdalena Różczka, Katarzyna Tusk, Robert Biedroń

Robert Biedroń i jego partner planują ślub! Czekają tylko na jedno!

Dzieciństwo Roberta Biedronia to koszmar: “Ojciec bił mnie, rodzeństwo i matkę”


Robert Biedroń - Targi Książki w Krakowie

Robert Biedroń - Targi Książki w Krakowie

Nagrody ELLE Style Awards 2017 - laureaci- Magda Mołek ikana stylu, Robert Biedroń Najbardziej stylowy mężczyzna

Nagrody ELLE Style Awards 2017 - laureaci- Magda Mołek ikana stylu, Robert Biedroń Najbardziej stylowy mężczyzna

Anja Rubik, Monika Olejnik, Robert Biedroń

Anja Rubik, Monika Olejnik, Robert Biedroń

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×