Szukaj

Robbie Williams przez koronawirusa utknął w USA i zmienił wizerunek. W nowej fryzurze wygląda bardzo hot!

Robbie Williams – nowa fryzura

Robbie Williams – nowa fryzura

Robbie Williams przyleciał do USA na koncerty w Las Vegas, ale zamiast występować śpiewa karaoke, gra w golfa i ogolił włosy na głowie. Przez koronawirusa utknął na dobre w Stanach Zjednoczonych.

Robbie Williams to jeden z najpopularniejszych brytyjskich artystów. Karierę zaczynał w grupie Take That, ale jako buntownik szybko opuścił boysband, by zacząć karierę solową. I słusznie! Nagrał już 11 albumów studyjnych. W ubiegłym roku wydał świąteczny album The Christmas Present, który promował także w Polsce na koncercie w Toruniu transmitowanym przez TVP w okresie Bożego Narodzenia.

Od 2010 roku artysta jest statecznym mężem. Jego wybranką jest Ayda Field. Para poznała się w lipcu 2006 roku. Ich znajomość rozwijała się bardzo szybko – już trzy lata później postanowili zamieszkać razem. Już kilka miesięcy później, w październiku, Williams oświadczył się ukochanej podczas wywiadu na żywo. Później jednak stwierdził, że ta propozycja była żartem. Oficjalnie zaręczyli się tego samego roku – w Boże Narodzenie. Ayda i Robbie pobrali się 7 sierpnia 2010 roku. Ceremonia i wesele odbyły się w domu piosenkarza w Mulholland Estates w Beverly Hills.

Do niedawna było wiadomo, że para wychowuje troje dzieci. To jednak w lutym się zmieniło, gdyż rodzina powiększyła się o kolejnego członka. Field ogłosiła za pośrednictwem social mediów, że ​​surogatka urodziła im dziewczynkę – Colette Josephine.

Co Robbie robi w USA?

Robbie Williams na początku marca przyleciał do Stanów Zjednoczonych na zapowiadane wielkie koncerty w Las Vegas. Niestety z powodu koronawirusa wszystkie występy zostały odwołane, a artysta szuka sobie sposobów na zabicie nudy.

Robbie Williams

Robbie Williams

Niektórymi zajętościami dzieli się na Instagramie. Jedną z nich jest gra w golfa.

Dowiedziałem się, jak ważne jest znajdowanie aktywności, które kochasz, jednocześnie próbując poprawić swoje samopoczucie. Niezależnie od tego, czy są to intensywne treningi, czy po prostu wyjście na słońce, aby pograć w golfa, znajdź coś, co pomoże ci oczyścić umysł – napisał Robbie w komunikacie do swoich fanów.

Robbie zrobił fanom jeszcze jedną niespodziankę. Codziennie w okolicy 22.00 na swoim Instargramie organizuje coś na kształt karaoke. Puszcza piosenki zamówione przez fanów i próbuje je śpiewać. Nie brakuje przy tym humoru i żartów w stylu Robbie’ego. Artysta nagle wyskakuje spod stołu, albo tańczy z krzesłem, robiąc przy tym komiczne miny.

Robbie Williams jest łysy

Fani są zachwyceni, ale także zaskoczeni, bo Robbie zmienił wizerunek. Po jego eleganckiej fryzurze, którą prezentował przy świątecznej płycie, nie ma już śladu. Brytyjczyk – prawdopodobnie zdesperowany bezczynnością – chwycił maszynkę i ogolił głowę prawie na zero. To nowe oblicze artysty przywołuje na myśl amerykańskich żołnierzy Marines. Niektórzy twierdzą, że taki wizerunek jest seksowny i bardzo do Robbie’ego pasuje.

Панк года. ❤️ Robbie Williams третий день подряд в Инстаграм поёт песни на заказ.Даже новое название зрители придумали #coronaoke корона + караоке"Stayin alive" … многозначительно

Opublikowany przez Vitalinę Yaschenko Czwartek, 19 marca 2020


Robbie Williams

Robbie Williams

Robbie Williams

Robbie Williams

Robbie Williams

Robbie Williams

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×