Robbie Williams otarł się o śmierć. Wszystkiemu winna popularna zdrowa dieta. Teraz ostrzega fanów

Robbie Williams

Robbie Williams

Robbie Williams przeszedł na bardzo zdrową dietę. Do jadłospisu postanowił włączyć sporą ilość ryb i owoców morza. Czujność jego żony uchroniła go przed najgorszym. Lekarz był w szoku, gdy zobaczył wyniki badań wokalisty.

Robbie Williams od kilku lat utrzymuje się w ścisłej czołówce brytyjskich gwiazd. Jest jednym z najbardziej popularnych artystów zajmujących się muzyką pop. Swoją wielką muzyczną karierę zaczynał lata temu w zespole Take That. Nie zagrzał tam jednak długo miejsca. Opuścił boysband i postanowił spróbować swoich sił jako solista.

Decyzja o działalności na własną rękę bardzo mu się opłaciła, ponieważ jego piosenki z miejsca zaczęły podbijać listy przebojów w Europie i Azji. Na swoim koncie ma już 11 studyjnych krążków, a każdy z nich odniósł wielki komercyjny sukces. Koncertując, zwiedził niemal cały świat, a jego życie przez kilka lat to był wielki pęd.

Robbie w Polsce również zagrał kilka koncertów. Największym był ten z 2015 roku gdy wystąpił w Tauron Arena Kraków w ramach trasy koncertowej Let Me Entertain You Tour. Pod sceną zgromadził prawdziwe tłumy i dał niezapomniane widowisko. Wielką karierę udało mu się połączyć z życiem rodzinnym.

Artysta od 10 lat jest w związku małżeńskim z Aydą Apulacę Uriarte, para doczekała się czworga dzieci, a ich życie prywatne dalekie jest od skandali. W jednym z ostatnich wywiadów Robbie zdradził, że jego żona jest bardzo troskliwą osobą. Dzięki temu udało jej się dosłownie uratować życie swojego męża. Co takiego zrobiła?

Robbie Williams ostrzega fanów przed zdrową dietą

Robbie Williams bardzo dba o swoje zdrowie. Gwiazdor dwa lata temu otwarcie przyznał, że zmaga się z depresją. Opowiedział też, że prawdopodobnie cierpi na Zespół Aspergera lub na autyzm. Ostatnio jednak dzięki swojemu zdrowemu trybowi życia naraził się na wielkie niebezpieczeństwo. Wszystko mogło skończyć się dla niego tragicznie.

Muzyk wprowadził do swojej diety sporo ryb i owoców morza. Był przekonany, że zdrowiej nie mógł trafić. Okazuje się, że wywołało to odwrotny skutek od zamierzonego. O wszystkim opowiedział w wywiadzie dla Radio X.

Potrafiłem jeść ryby nawet dwa razy dziennie. Zbadałem rtęć, ponieważ moja żona bardzo na to nalegała. Całe szczęście! Miałem największe zatrucie rtęcią, jakie lekarz kiedykolwiek widział. Mogłem z tego powodu umrzeć – wyznał Robbie.

Żona wokalisty dzięki swojej troskliwości prawdopodobnie uratowała mu życie. Teraz muzyk jest na diecie wegańskiej, aby jego organizm powoli mógł wrócić do zdrowia.


Robbie Williams i Ayda Field

Robbie Williams i Ayda Field

Robbie WIlliams i Ayda Williams – ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Robbie WIlliams i Ayda Williams – ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wyprawili trzecie przyjęcie

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wyprawili trzecie przyjęcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×