Robbie Williams walczy o życie! Pierwszy raz tak szczerze opowiedział o swojej chorobie! „Zdałem sobie sprawę, że jestem niepokonany”

Robbie Williams choroba

Robbie Williams choroba

Robbie Williams szczerze o walce z chorobą

W ostatnim czasie fani Robbiego Williamsa mają powody do zmartwienia. Zagraniczne media regularnie karmią nas szokującymi informacjami dotyczącymi stanu zdrowia artysty po tym jak niespodziewanie znalazł się w szpitalu. Sam artysta nie komentował swojego stanu zdrowia, aż do dzisiaj.

Williams szczerze wyznał, że walczy z problemami natury psychicznej, które nie tylko zmieniły jego życie w rollercoaster, ale sprawiają, że zaczyna obawiać się o swoją przyszłość:

Mam chorobę, która chce mnie zabić i jest w mojej głowie, więc muszę się przed tym uchronić. Czasami to wszystko mnie przytłacza. Innym razem żyję w rozkoszy i jest cudownie – wyznał w The Sun.

Badania wykazały zmiany w jego mózgu artysty. Po 7 dniach pobytu na oddziale intensywnej terapii Williams wyznał smutną prawdę:

Czułem drętwienie ręki, nie mogłem opanować drżenia z boku moich ust. Nie mogłem oddychać i miałem bóle głowy. Chciałem walczyć i najpierw dokończyć ostatnie dwa koncerty w Rosji – powiedział Robbie w jednym z ostatnich wywiadów.

Podczas badań w mózgu artysty znaleziono krew:

Miałem wykonane badania krwi i miałem różne skany, w tym te z mojego serca i mózgu. Wykryto pewne anomalie, w tym coś na moim mózgu, wyglądało to jak krew – wyjawił.

Okazało się również, że Williams funkcjonuje dzięki wiernej żonie, która wraz z dwójką ich dzieci czuwała przy jego szpitalnym łóżku. Robbie bez ogródek wyznał, że swoje życie zawdzięcza wyłącznie ukochanej, która obecnie pomaga mu żyć bez narkotyków:

Ayda nie widziała mnie, a ja byłem w małym łóżku, przymocowanym do rur. Ale na OIOM-ie otaczali mnie ludzie, którzy opiekowali się mną w każdym znaczeniu tego słowa, 24 godziny na dobę.

Brytyjczyk pierwszy raz wyznał szczerze, że swoją przygodę z narkotykami rozpoczął już w wieku 19 lat. Jako nastolatek nie stronił od psychotropów i narkotyków, które doprowadziły go w 2007 roku na odwyk. Gwiazdor dopiero teraz uświadomił sobie powagę problemu:

Kiedy jesteś na tej planecie od 43 lat, zdajesz sobie sprawę, że nawet jeśli masz wszystko, nie jesteś niepokonany – wyjawił na łamach The Sun.

Trzymamy kciuki za powrót boskiego Robbiego do formy.

Życie Robbiego Williamsa zagrożone?! Piosenkarz zdobył się na wstrząsające wyznanie

Take That wraca! Udzielili wywiadu dla “Dzień Dobry TVN”, w którym… mówią po polsku! [WIDEO]

Agnieszka Chylińska przeszła KOLEJNĄ metamorfozę! Fryzura sztos, ale fanów martwi coś innego. “Źle to wygląda”


Robbie Williams i Ayda Field

Robbie Williams i Ayda Field Fot. ons

Robbie Williams ciężko chory?

Robbie Williams ciężko chory?

Robbie Williams ciężko chory?

Robbie Williams ciężko chory?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×