Szukaj

Robbie Williams przesadził z narkotykami. W jego mózgu zaszły nieodwracalne zmiany

Robbie Williams

Robbie Williams

Robbie Williams ma poważne problemy przez narkotyki. Gwiazdor w szczerym wywiadzie wyżalił się, prosząc publiczność o wybaczenie. Podczas koncertów muzyka coraz częściej dochodzi do przykrych sytuacji.

Robbie Williams to jeden z najpopularniejszych brytyjskich artystów. W tym roku mija 30 lat od kiedy dołączył do grupy Take That i rozpoczął swoją gigantyczną karierę. W swoim rodzinnym kraju miał najwięcej albumów, które dotarły na sam szczyt tamtejszej listy przebojów oraz zgarnął największą ilość statuetek BRITs (brytyjskie Grammy), przyznawanych corocznie najlepszym artystom.

Gdy miał 16 lat zgłosił się na przesłuchanie do boysbandu Take That. To z nimi święcił pierwsze triumfy w latach 90. W 1996 roku oficjalnie opuścił grupę, choć jak sam przyznał po latach – został z niej wyrzucony. Muzycy nie chcieli współpracować z Robbie’em, który miał skłonności do nadmiernego picia alkoholu, uzależnień od narkotyków i wszczynania burd. W końcu powiedzieli dość.

Artysta ustatkował się dopiero u boku żony. Od 2010 roku Robbie jest statecznym mężem. Jego wybranką jest Ayda Field. Para poznała się w lipcu 2006 roku, a trzy lata później postanowiła zamieszkać razem. Do niedawna było wiadomo, że para wychowuje trójkę dzieci. Dużo się zmieniło w lutym. Rodzina Williamsów powiększyła się o kolejnego członka. Field ogłosiła za pośrednictwem social mediów, że ​​surogatka urodziła im dziewczynkę – Colette Josephine.

Kocham bycie tatą – zapewnił Robbie.

Robbie Williams ma kłopoty z pamięcią przez narkotyki

Artysta znany jest z dużego poczucia humoru. Ma także ciemną stronę swojej natury. Od lat cierpi na depresję, a lata picia alkoholu i brania narkotyków dziś mają swoje skutki.

Ostatnio Robbie Williams udzielił wywiadu magazynowi Mail on Sunday, w którym przyznał,  że nie przestaje zmagać się z konsekwencjami dawnego uzależnienia. Według niego narkotyki wpłynęły nieodwracalnie na funkcjonowanie jego mózgu. Dziś nie pamięta nawet wielu tekstów swoich piosenek.

Pamiętam 75 procent słów… Resztę zapominam, wtedy każę śpiewać publiczności – zdradził Williams.

Problem jest na tyle poważny, że podczas występów Robbie Williams korzysta z pomocy promptera. Dwa lata temu otwarcie przyznał, że nieustająco czegoś mu brakuje. Podejrzewał nawet u siebie zespół Aspergera albo autyzm. Dziś jednak wydaje mu się, że wszystko, co mu dziś dolega, to efekt brania przez lata mocnych środków odurzających i picia alkoholu w dużych ilościach.

Gdybyś był teraz na stadionie pełnym ludzi i brałeś tyle narkotyków w swoim życiu, to musisz wiedzieć, że twój mózg nie będzie działał poprawnie. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, kiedy wpatrujesz się w 80 tysięcy ludzi, to pomyśleć: „Tak, nie pamiętam tych słów”. Dlatego też korzystam z telepromptera — wyznał.

Brytyjczyk uważa, że problem nadużywania alkoholu i zażywania narkotyków w Wielkiej Brytanii jest powszechny:

W wielu miejscach jest to tak naturalne, jak oddychanie. Nie zdajesz sobie z tego sprawy. Kończysz szkołę, idziesz do pubu i pijesz (…) To nie powinno tak wyglądać – dodał muzyk.

Życzymy Robbiemu dużo zdrowia!


Robbie Williams pokazał

Robbie Williams pokazał "fuck you" na otwarciu Mundialu 2018

Robbie Williams

Robbie Williams

Robbie Williams i Ayda Field

Robbie Williams i Ayda Field

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×