Szukaj

Robbie Williams pierwszy raz opowiedział o swojej tajemniczej chorobie. Tego się nikt nie spodziewał

Robbie Williams ma zespół Aspergera

Robbie Williams ma zespół Aspergera

Na co choruje Robbie Williams?

Robbie Williams nadal jest na topie, artysta od wielu lat utrzymuje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych artystów światowego popu. Jednak ostatnio fani gwiazdora mogą być wielce zaniepokojeni jego stanem zdrowia. Robbie sam wielokrotnie sugerował, że jest chory. Kilka miesięcy temu Williams przyznał, że walczy z depresją, wówczas swoje życie  porównał do rollercostera. Gwiazdor cierpiał także z powodów zaburzeń lękowych i tremy scenicznej.

Ostatnio Robbie Williams szczerze opowiedział o swoich problemach zdrowotnych w wywiadzie dla BBC Radio 2, w którym wyjawił, że najprawdopodobniej zmaga się z zespołem Aspergera albo autyzmem:

Czegoś mi brakuje. Może to zespół Aspergera albo autyzm. Nie wiem dokładnie, co to jest, ale coś mi dolega. Bycie w mojej głowie to dość ciężka praca. Powiedziałbym, że zmagam się z interesującym przymusem, uzależnieniem, chorobą psychiczną. Zmagałbym się z tym, gdybym był gwiazdą popu Robbiem Williamsem czy robotnikiem Robbiem Williamsem – powiedział.

Zatem już wszystko jest jasne.

Robbie Williams walczy o życie! Pierwszy raz tak szczerze opowiedział o swojej chorobie! „Zdałem sobie sprawę, że jestem niepokonany”

Wielki skandal na rozpoczęciu Mundialu w Rosji! Robbie Williams pokazał środkowy palec! [WIDEO]

Co za talent i uroda! Seksowna siostra gwiazdy TVN zatańczyła na otwarciu Mundialu 2018 u boku Robbiego Williamsa! [WIDEO]


Robbie Williams pokazał

Robbie Williams pokazał "fuck you" na otwarciu Mundialu 2018

Robbie Williams ciężko chory?

Robbie Williams ciężko chory?

Robbie Williams ciężko chory?

Robbie Williams ciężko chory?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×