Szukaj

Rob Kardashian przeszedł niesamowitą metamorfozę. Dopiero na nowych zdjęciach widać, jak bardzo schudł

Rob Kardashian

Rob Kardashian

Rob Kardashian świętował trzecie urodziny Stormi Webster. Opublikował urocze zdjęcie, na którym przytula siostrzenicę. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudł.

Rob Kardashian od lat walczy z nadwagą. Od dłuższego czasu nie pokazywał się w przestrzeni publicznej i nie publikował swoich zdjęć w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że ostro zabrał się za siebie, bo zdjęcia, na których ostatnio został uwieczniony, albo pokazał na swoim Instagramie, dowodzą, że zgubił sporo nadprogramowych kilogramów.

Na początku reality show Z Kamerą u Kardashianów Rob miał miliony fanek. Oferty z branży modowej dla młodego przystojniaka spływały równie często, jak numery telefonów kolejnych kobiet, ale on nie poradził sobie z tym wszystkim. Sława go przerosła i nie radził sobie z popularnością. Dodatkowo nie miał takiego talentu biznesowego, jak reszta rodziny, co skończyło się dla niego pomieszkiwaniem u Khloe. Rob zajadał i zapijał stresy, co skończyło się dla niego poważnymi problemami zdrowotnymi, ogromną nadwagą i cukrzycą.

Rob Kardashian bardzo schudł. Jak wygląda?

Fani Roba mają nadzieję, że zobaczą go tak szczupłego, jak dawniej. Szansa na to pojawiła się, kiedy zaczął spotykać się z Blac Chyną, która obiecywała zadbać o jego dietę i aktywność fizyczną. Chłopak zakochał się po uszy, a znajomość skończyła się ciążą byłej striptizerki. Zaręczyli się i nawet nagrali wspólny reality show, jednak związek skończył się krótko po narodzinach ich córki Dream.

Zagraniczne media donoszą, to ona jest jego główną motywacją w walce o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Na kilku zdjęciach, które pojawiły się od 2020 roku, wyraźnie widać, że Rob bardzo schudł.

33- letni Kardashian nie publikuje wielu swoich autoportretów, ale 1 lutego był szczególny. Były to trzecie urodziny Stormi Webster, więc Rob postanowił uczcić je, udostępniając zdjęcie, na którym tulił swoją słodką siostrzenicę. Wujek i dziewczynka wyglądają, jakby właśnie chichotali.

Happy Birthday STORMi – podpisał urodzinowe zdjęcie Rob.

Na zdjęciach widać, że mężczyzna jest wyraźnie szczuplejszy.

Jeśli chodzi o rok 2021, to Rob chce być tak zdrowy, jak tylko może być, wszystko to dla Dream – podaje źródło magazynu Hollywood Life – Chce też zainwestować swój czas w handel kartami sportowymi. Jest bardzo zaangażowany w rynek kart sportowych i pamiątek sportowych i bardzo chciałby się tym zająć i zarabiać na tym.

Wygląda na to, że Rob ma nie tylko zamiar zająć się swoim zdrowiem, ale także ma pomysł na biznes. Pozostaje mu życzyć powodzenia.


Rob Kardashian sporo schudł

Rob Kardashian sporo schudł

Rob Kardashian w 2016 roku

Rob Kardashian w 2016 roku

Rob Kardashian z mamą - Halloween 2019

Rob Kardashian z mamą - Halloween 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×