Rita Pazura wyrasta na śliczną dziewczynkę! Edyta pokazała wzruszające zdjęcie ze swoją roczną córeczką

Jak wygląda Rita Pazura, córka Edyty?

Jak wygląda Rita Pazura, córka Edyty?

Edyta Pazura z rodziną wybiera się w daleką podróż. Przed samym wylotem żona Cezarego Pazury opublikowała piękne zdjęcie ze swoją roczną córeczką Ritą. Ta fotka z całą pewnością przypadnie wam do gustu.

Edyta Pazura pd czasu, gdy w 2009 roku poślubiła znanego aktora, Cezarego Pazurę, w błyskawicznym tempie stała się wiodącą celebrytką w show-biznesie. Piękna bizneswoman skończyła dopiero 30 lat, a już urodziła gwiazdorowi trójkę dzieci. Przypomnijmy, że małżonkowie wspólnie wychowują: 10-letnią córkę Amelię, 7-letniego syna Antoniego Józefa oraz roczną Ritę. Edyta stała się także niekwestionowaną ekspertką w zakresie wszelkiej wiedzy dotyczącej macierzyństwa, którą dzieli się na swoim blogu Maybe Baby, na którym daje upust licznym przemyśleniom.

Na profilu Edyty Pazury na Instagramie można podziwiać sporo ciekawych fotek z jej życia prywatnego, najczęściej są to posty okraszone sporą dawką humoru. Żona aktora słynie także z dużego dystansu do siebie, jej posty są prostolinijne i pozbawione sztuczności. Młoda mama jest nieprawdopodobnie zorganizowana, przy trójce dzieci zawsze znajdzie czas dla siebie i swoich fanów. Ostatnio żona gwiazdora wkleiła przepiękne foto ze swoją roczną córeczką Ritą, informując przy okazji swoich internetowych obserwatorów, że właśnie wybiera się w daleką podróż:

Zbieramy siły przed dzisiejszym lotem. Ciekawa jestem jakie są Wasze patenty na podróże z dzieciakami? Ja mam ich już całkiem sporo i właśnie przygotowuje wpis na ten temat.
Dzisiaj na moim blogu możecie przeczytać artykuł o tym z czego wynika obowiązek szczepień w Polsce. UWAGA‼️ Nie jest to artykuł o tym czy warto się szczepić, ale co przewiduje w tej sprawie ustawodawca. Kwestie poglądów na ten temat odkładamy na bok…
Miłej niedzieli.

Pod postem Edyty Pazury tradycyjnie pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. Internauci nie kryli zachwytu nad zdjęciem mamy ze swoją słodką córeczką:

  • Ależ ja lubię ten profil! Normalna,fajna,mądra babka z Ciebie
  • Śliczne zdjęcie
  • Znam to uczucie leżąc tak przy córce
  • Po pierwsze oddać dziecko Czarkowi pod opiekę i polecam łyski z lodem zamówić jeszcze przed startem

Zobaczcie, jak urosła słodka Rita.

Zobacz: Dom Edyty Pazury zmienił się w wielkanocny raj! Świąteczny wystrój zrobił ogromne wrażenie na internautach

Zobacz: Zapomniana Weronika Marczuk wróciła na salony! Jak dziś wygląda była żona Cezarego Pazury?

Zobacz: Edyta Pazura rok po trzecim porodzie ponownie zostanie mamą?! Cezary Pazura potwierdził dobrą nowinę zdjęciem: “Znowu się udało”


Edyta Pazura z córeczką Ritą

Edyta Pazura z córeczką Ritą

Edyta Pazura pokazała urocze zdjęcie córek

Edyta Pazura pokazała urocze zdjęcie córek

Edyta Pazura bez makijażu

Edyta Pazura bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×