Szukaj

Ociekająca seksem egzotyczna Rita Ora pierwszy raz wystąpiła w Polsce! Gwiazda zaśpiewała na Orange Warsaw Festival 2019! Co tam się działo!

Angielska gwiazda pop - Rita Ora pierwszy raz zawitała do Polski. Artystka wystąpiła podczas Orange Warsaw Festival 2019. Piosenkarka rozpaliła fanów do czerwoności swoim seksownym wyglądem. Można było ją pomylić  z młodą Britney Spears!

Młoda angielska wokalistka – Rita Ora od kilku lat ma miano światowej gwiazdy. Pochodząca z Albanii seksowna aktorka już w 2012 roku wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Ora, który zadebiutował na szczycie bestsellerów w Wielkiej Brytanii i Szkocji, sprzedając się w liczbie 40 tysięcy egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Wokalistka umocniła swoją pozycję gwiazdy w 2017 roku wydając hitowy singiel Your Song, który nagrała we współpracy z Edem Sheeranem. Piosenkarka poprowadziła również galę MTV Europe Music Awards 2017 w Londynie. Pod koniec 2018 roku Rita Ora wydała swój drugi album studyjny, zatytułowany Phoenix.

Piosenki ze swoich płyt Rita zaprezentowała polskiej publiczności podczas Orange Warsaw Festival 2019. Wokalistka przybyła do Polski pierwszy raz, zatem jej wielki plenerowy koncert w Warszawie był wielkim wydarzeniem muzycznym. Piosenkarka była zachwycona polską publicznością. Wielokrotnie powtarzała ze sceny, że czuje się wspaniale! Rita wyszła na scenę i natychmiast rozgrzała polską publiczność do czerwoności! Polscy fani byli pod wielkim wrażeniem jej nowego wizerunku. Rita stała się seksowną blondynka bardzo przypominającą Britney Spears. Gwiazda dała piękne show w kolorowej mini oraz spektakularnych czarnych kozakach.

Artystka na warszawskiej scenie tańczyła prawie jak Beyonce, towarzyszyli jej przy tym bardzo przystojni tancerze oraz chórek, z którym Ora wykonała swoje największe hity, takie jak Hot Right Now, Your Song czy Let Me Love You. Nie zabrakło też jej najnowszej kolaboracji z Tiesto i Jonas Blue – Ritual.

Zobaczcie jak czadowo wyglądała!

 

 

Same VIP-y na pokazie Louis Vuitton w Paryżu: Kim Kardashian, Rihanna, Rita Ora, Kylie Jenner, Bella Hadid

Odlotowe kreacje gwiazd na MTV VMA 2018: Madonna, Kylie Jenner, Rita Ora, Blake Lively, Jennifer Lopez

Gwiazdy już świętują Grammy 2019: Rita Ora, Heidi Klum, Bebe Rexha, Nicole Scherzinger, Lil Pump


Rita Ora na Orange Warsaw Festival 2019.

Rita Ora na Orange Warsaw Festival 2019.

Rita Ora na Orange Warsaw Festival 2019.

Rita Ora na Orange Warsaw Festival 2019.

Rita Ora na Orange Warsaw Festival 2019.

Rita Ora na Orange Warsaw Festival 2019.

×