To po prostu trzeba zobaczyć! Rinke Rooyens tym prezentem dla Joanny Przetakiewicz przeszedł samego siebie!

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens

Co Rinke Rooyens dał Joannie Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie, na którym niemal tonie w morzu kwiatów. Rinke Rooyens wręczył jej kolejny niesamowity prezent. Musicie zobaczyć tę fotografię!

Joanna PrzetakiewiczRinke Rooyens tworzą najczęściej komentowany w ostatnich miesiącach związek. Piękna projektantka i odnoszący sukcesy producent nie tylko nadają na tych samych falach, ale również cudownie razem wyglądają. Gdy okazało się, że plotki o ich związku są prawdziwe, fani niemal oszaleli z radości. Lubią podglądać ich wspólne zdjęcia w social mediach – i nic dziwnego, bo relacja Przetakiewicz i Rooyensa jest naprawdę spektakularna. Na Instagramie roi się od czułych zdjęć pary, a Rinke robi wszystko, by rozpieścić swoją ukochaną. Jak to robi?

Joanna pochwaliła się na swoim koncie zdjęciem, na którym pozuje w morzu czerwonych róż. Nie ma żadnych wątpliwości od kogo dostała ten prezent – nie byłby to również pierwszy raz, gdy Rooyens dosłownie zasypał ją kwiatami. Projektantka opatrzyła piękną fotografię ważnym apelem do fanów:

Na jednym z ostatnich InstaStory zapytałam czy piszecie lub dostajecie kartki od swoich ukochanych. Odpowiedziało 70 tysięcy osób! 82% nie pisze. 84% nie otrzymuje. Często się nie składa, do głowy mi nie przyjdzie, zapomniałam/em. A może chcesz zapoczątkować taki rytuał? Na dobranoc lub dzień dobry? Może warto napisać coś, czego nie masz okazji powiedzieć? Coś, żeby się słodko spało lub wstawało. Ja od jakiegoś czasu dostaję takie cudne kartki. Sama też uwielbiam to robić. Zwyczajne krótkie „Dobrze, że jesteś.”, „Lubię być z Tobą.”, „Cieszę się na wspólny…”. To nic nie kosztuje. Wysiłek żaden, a RADOŚĆ OGROMNA. Dla obu stron. Kogo dziś obdarujesz miłym słowem lub gestem?

Trudno powiedzieć czy jej apel przyniesie jakikolwiek skutek i pomoże Polakom okazywać swoim partnerom więcej czułości. Jedno jest jednak pewne – Rooyens wie jak obdarowywać swoją kobietę i słowem i gestem. Te kwiaty są obłędne!

Chciałybyście dostać taki prezent?

To będzie ślub roku? Joanna Przetakiewicz pierwszy raz tak szczerze o zaręczynach z Rinke Rooyensem

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens skryli się w budce telefonicznej w Londynie! Aż paruje od nich namiętnością!

Niewiarygodnie słodkie wyznanie Rinke Rooyensa roztopi wasze serca! Nie uwierzycie do czego się przyznał!


Joanna Przetakiewicz pozuje z różami

Joanna Przetakiewicz pozuje z różami

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens całują się w Londynie

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens całują się w Londynie

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×