Alicja Majewska i Rinke Rooyens wspierają akcję Podaruj Wigilię 2019
Wirtualna Polska

Rinke Rooyens i Alicja Majewska ufundowali wigilię dla starszych osób. Ty też możesz [WIDEO]

Podaruj Wigilię 2019

Podaruj Wigilię 2019

Wigilia i święta, to powinien być czas radości i spotkań z bliskimi. Nie dla wszystkich niestety jest to radosny okres. Wiele osób w Polsce jest samotnych, co doskwiera najbardziej właśnie teraz. Rinke Rooyens i Alicja Majewska wsparli swoimi nazwiskami szczytną akcję Podaruj Wigilię 2019.

Wirtualna Polska

Rinke Rooyens i Alicja Majewska, którzy ostatnio pracują z osobami starszymi podczas produkcji The Voice Senior, poczuli się poruszeni losem osób starszych i samotnych. Najbardziej przykre i smutne jest to w okresie świąt, kiedy wszyscy powinni się radować i spędzać czas z bliskimi. Postanowili swoimi nazwiskami wesprzeć bardzo szlachetną akcję, Podaruj Wigilię 2019.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rinke Rooyens i Alicja Majewska wspierają akcję Podaruj Wigilię 2019

W Polsce mieszka około 1,5 miliona osób powyżej 80 roku życia. Szacuje się, że połowa z nich żyje samotnie. Samotność osób starszych to jeden z ich największych problemów, mierzą się z nim na co dzień. Co 20 senior nie ma z kim porozmawiać i w ogóle nie wychodzi z domu.

Szczególnie trudnym okresem dla nich są Święta Bożego Narodzenia. Stowarzyszenie mali bracia Ubogich pragnie to zmienić i dać swoim podopiecznym, ludziom starszym i samotnym, chwile radości i w tym celu zbiera fundusze, aby wesprzeć ich i ufundować im spotkanie wigilijne.

Akcję świąteczną można wesprzeć wpłacając darowiznę przez stronę https://podarujwigilie.pl/

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

[wp_quiz id=”1049″]

Akcję wsparły też gwiazdy: Alicja Majewska i Rinke Rooyens. Producent zachęcał do datków na rzecz stowarzyszenia:

Samotność w święta boli najbardziej. (…) Jest taka piękna inicjatywa – Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, które chce pomóc tym starszym, samotnym ludziom. Chcą zorganizować dla nich piękne i wyjątkowe święta. Bardzo chcemy was do tego zachęcić, abyś dał taki mały dar. Tak jak zawsze słyszałem o tym pustym talerzu przy stole, dla kogoś, kto może pukać, dlatego ja w tej chwili pukam dla tych starszych, samotnych ludzi, którzy bardzo, bardzo chcieliby mieć takie piękne święta. Dziękuję wam bardzo.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Piosenkarka, która jest jurorką w hitowej produkcji TVP, także poparła akcję małych braci Ubogich:

(…) Są wśród nas seniorzy, którzy nie są w stanie swoich pasji realizować. Często są w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Są często bardzo samotni. Mali bracia Ubogich od kilkunastu lat podejmują inicjatywę wyszukiwania tych najbardziej potrzebujących i organizowania im takiego czasu i miejsca, w którym będą mogli sobie wzajemnie złożyć życzenia, a nawet dostać prezenty. To jest 50 złotych, za które ktoś może usiąść przy stole wigilijnym i złożyć sobie życzenia. Myślę, że wszyscy, dla których los okazał się łaskawszy, mamy moralny obowiązek być solidarnymi i podzielić się. Zaprosić kogoś na wigilię.

Wirtualna Polska

Każdy z was może stać się częścią takiej szczytnej inicjatywy. Może warto zastanowić się i zamiast kupować kolejny prezent, czy ozdobę, wpłacić datek na rzecz stowarzyszenia i zaprosić kogoś starszego i i samotnego na wigilię. Wszakże to czas miłości i zrozumienia. Dołączmy do akcji Podaruj Wigilię 2019.

Zobacz: The Voice Senior rozbiło bank! Oglądalność mówi sama za siebie. Znamy oficjalne wyniki


Podaruj Wigilię 2019

Podaruj Wigilię 2019

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Podaruj Wigilię 2019

Podaruj Wigilię 2019

Podaruj Wigilię 2019

Podaruj Wigilię 2019

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×