Rihanna po porodzie wróciła na salony. Wbiła się w krótką mini i wyeksponowała dekolt. Internauci okrzyknęli ją najseksowniejszą mamuśką show-biznesu

Rihanna

Rihanna

Rihanna kilka miesięcy temu urodziła pierwsze dziecko. Już wróciła na salony. Sprytnie ukryła swój brzuch, przez co nie wiemy, czy wróciła do formy.

Rihanna to pochodząca z Barbadosu wokalistka R&B. Karierę rozpoczęła jeszcze jako nastolatka. W jej życiu prywatnym układało się różnie. Przed laty weszła w związek z Chrisem Brownem, który bił ją i znęcał się nad nią.

Jakiś czas temu związała się z nowojorskim raperem A$AP-em Rockym. W maju na świat przyszło ich pierwsze dziecko, chłopiec, którego imienia nie podano do publicznej wiadomości. Wcześniej piosenkarka wielokrotnie pojawiała się na czerwonych dywanach, gdzie prezentowała ciążowe kształty.

Urodzenie dziecka to coś, o czym nigdy nie myślała, ale związek z Rocky’m otworzył ją na ten pomysł. Nie mogła być szczęśliwsza i jest podekscytowana, że zostanie mamą. Uwielbia wszystkie zmiany zachodzące w ciele podczas ciąży i zawsze eksponowała ciężarne kobiety podczas pokazów na wybiegach Fenty (chodzi o markę Rihanny – przyp. red.). A$SAP i Rihanna są jak każda para przyszłych rodziców. Są sławni, ale są po prostu najsłodszą młodą parą, która spodziewa się dzieci – relacjonował informator magazynu People.

Po porodzie 34-latka na jakiś czas zniknęła z przestrzeni publicznej, by skupić się na macierzyństwie i dojść do siebie. W ostatnich dniach pojawiła się na evencie, podczas którego wraz z ukochanym promowała produkowany przez niego napój.

Rihanna wróciła na salony. Jak wygląda?

Podczas imprezy w Nowym Jorku pokazała się w krótkiej skórzanej mini, gorsecie i eleganckiej marynarce. Jej look uzupełniały długie szpilki i biżuteria. Uwagę przykuwał sporej wielkości dekolt. Taka kreacja w perfekcyjny sposób zakryła jej brzuch, przez co nie wiemy, czy już zdążyła wrócić do formy sprzed porodu. Jej najnowsze zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

Jak podoba się wam Riri w tak kobiecym wydaniu?


Rihanna w czarnej mini

Rihanna w czarnej mini

Rihanna w czarnej mini

Rihanna w czarnej mini

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×