Super Bowl 2016: Kto wystąpi na jubileuszowej gali? Organizatorzy stawiają na wielką gwiazdę. Przebije Katy Perry, Madonnę i Beyonce?

Rihanna na Super Bowl 2016

Rihanna na Super Bowl 2016

Rihanna na Super Bowl 2016 i Grammy 2016

Rihanna w krótkim czasie zrobiła zawrotną karierę w branży muzycznej. Wydała już siedem płyt, a każda z nich była niekwestionowanym hitem sprzedażowym. Gwiazda dwukrotnie gościła w Polsce, w tym roku odwiedzi nas po raz trzeci. Zanim jednak zobaczymy ją w Warszawie na Stadionie Narodowym, wokalistkę czekają aż dwa wielkie występy – na Grammy i Super Bowl.

Finał rozgrywek NFL uważany jest przez Amerykanów za jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń. Co roku galę ogląda kilka milionów telewidzów na całym świecie. Kluczowym momentem jest występ gwiazdy wieczoru. W poprzednich latach widowiskowe show prezentowały m.in. Katy Perry, Madonna i Beyonce. Czy Rihanna dorówna swoim największym rywalkom? O tym przekonamy się już 7 lutego.

W sieci już krąży spot stacji CBS promujący Super Bowl 2016 z Rihanną na boisku. Po sędziowskim rzucie monetą znany komentator, Jim Nantz mówi:

My zaczynamy

RiRi odpowiada:

Jestem warta czekania

A zatem czekamy… Oby gwiazda nie odwołała swojego występu w ostatniej chwili, tak jak to miało miejsce miesiąc temu na pokazie Victoria’s Secret.

Zobacz: Rihanna, Adele i Ellie Goulding nagrały razem piosenkę

Katy Perry na Super Bowl 2015

Rihanna na Super Bowl 2016

Rihanna na Super Bowl 2016

Rihanna w kreacji Giambattista Valli Couture, rozdanie nagród Grammy, luty 2015 (fot. ONS)

Rihanna wystąpi na Grammy 2016 i Super Bowl 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×